Felietony i Porady

Wskocz do świata Batmana!

Dodano 8 lutego 2017 02:02, przez Redakcja
Wskocz do świata Batmana!

Cinema City zaprasza na „LEGO® BATMAN: FILM”
w wersji 2D, 3D, IMAX 3D i 4DX

Już od 9 lutego mali i duzi fani Batmana, dzieci i rodzice będą mogli wskoczyć do świata Batmana! We wszystkich kinach Cinema City „LEGO® BATMAN: FILM” będzie dostępny w wersji 2D i 3D, a na gigantycznych ekranach kin IMAX w wersji 3D, która gwarantuje widzom wrażenie zanurzenia się w trójwymiarowej filmowej rzeczywistości i przeżycia niezwykłych emocji. Z kolei fani mocnych wrażeń będą mogli obejrzeć film w formacie 4DX® i dzięki nowoczesnej technologii oddziałującej na wszystkie zmysły przenieść się w sam środek akcji i poczuć, jak się jeździ Batmobilem! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl

Każde dziecko chciałoby być Batmanem i przeżyć niezwykłe przygody, których nie zapomni do końca życia. Teraz jest to możliwe z Cinema City! Sieć kin zaprasza na „LEGO® BATMAN: FILM”, którego świat został w całości zbudowany z kultowych klocków LEGO. Dzięki seansom w formacie IMAX 3D i 4DX dzieci i rodzice mają możliwość zanurzenia się w klockowym i filmowym świecie.

Batman z LEGO - samozwańczy przywódca grupy, strażnik porządku, który rozprawia się z przestępcami pod osłoną nocy, zapalony raper heavymetalowy, najpopularniejszy super bohater, najbogatszy miliarder, najsłynniejszy celebryta, najbardziej pożądany kawaler, najbardziej wysportowany model i najskromniejszy chwalipięta w jednym, staje się gwiazdą własnej wielkoekranowej przygody. W Gotham City szykują się jednak wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię, zacząć współpracować z innymi, a może nawet nauczyć się… uśmiechać.

Za reżyserię odpowiada Chris McKay, a za produkcję Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller i Roy Lee. Batmanowi swego głosu użyczył Will Arnett („Wojownicze żółwie ninja”), w postać Jokera wcielił się Zach Galifianakis („Muppety: Poza prawem”, trylogia „Kac Vegas”), sierotę Dicka Graysona zagrał Michael Cera („Bogaci bankruci”). Głosu Barbarze Gordon użyczyła Rosario Dawson („Daredevil”), a Alfredowi - Ralph Fiennes (słynna seria o Harrym Potterze).

„LEGO® BATMAN: FILM” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D. W wybranych kinach Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza i Manufaktura Łódź, film będzie dostępny w technologii IMAX 3D, która dzięki krystalicznie czystemu obrazowi wyświetlanemu na ogromnym ekranie i wysokiej jakości cyfrowemu dźwiękowi, daje widzom wrażenie zanurzenia się w filmowej rzeczywistości.

Z kolei fani mocnych wrażeń mogą wybrać seans w wersji 4DX - rewolucyjnej technologii, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów, a widzowie fizycznie odczuwają np. wiatr, mgłę, błyski piorunów, krople wody, stroboskopy, wibracje czy różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, przenoszą widza w środek akcji, dzięki czemu może poczuć się jak Batman. Sale ŠKODA 4DX mieszczą się w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !