Felietony i Porady

SMYK COOL CLUB street casual - Warsaw Fashion Street 2017

Dodano 23 czerwca 2017 02:06, przez Katarzyna Frąckowiak
SMYK COOL CLUB street casual - Warsaw Fashion Street 2017

COOL CLUB to wyjątkowa marka odzieży i obuwia dziecięcego, tworzona przez zespół projektantów SMYKA i dostępna wyłącznie w tej sieci sklepów oraz w sklepie internetowym na www.smyk.com

Jej sukces opiera się na umiejętnym łączeniu dziecięcych gustów oraz oczekiwań rodziców dotyczących jakości i cen produktów. W każdym sezonie projektanci przygotowują kompletne kolekcje dla każdej grupy wiekowej, a wszystkie z nich są tworzone w zgodzie z najnowszymi trendami światowej mody. 

COOL CLUB to stroje na wszystkie okazje: do szkoły, na zajęcia sportowe oraz spotkania z kolegami. Marka przygotowuje także kolekcje wizytowe na wyjścia wymagające uhonorowania odpowiednim ubiorem.

Tegoroczna propozycja na sezon jesień- zima 2017, zawiera między innymi kolekcję Street Casual. Jesień to już nieco cieplejsze ubranka, nadal jednak kolorowe i wygodne. Popularność kolorowych krat nie słabnie, również w nadchodzącym sezonie COOL CLUB zaoferuje pełna gamę wygodnych kraciastych koszul, idealnych w parze z jeansami, sztruksami, pikowanymi kamizelami i wygodnymi butami. Dla dziewczynek ta propozycja zakłada tuniki z wygodnej tkaniny i sztuczne futerka nadające szałowego wyglądu.

PARTNERAMI BLOKU DZIECIĘCEGO SĄ:

  • COOL CLUB
  • SMYK
  • APART
  • AQADEMIA

Zdjęcia: Marek Makowski

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !