Felietony i Porady

SMYK COOL CLUB Back To School - Warsaw Fashion Street 2017

Dodano 23 czerwca 2017 02:06, przez Katarzyna Frąckowiak
SMYK COOL CLUB Back To School - Warsaw Fashion Street 2017

COOL CLUB to wyjątkowa marka odzieży i obuwia dziecięcego, tworzona przez zespół projektantów SMYKA i dostępna wyłącznie w tej sieci sklepów oraz w sklepie internetowym na www.smyk.com. 

Jej sukces opiera się na umiejętnym łączeniu dziecięcych gustów oraz oczekiwań rodziców dotyczących jakości i cen produktów. W każdym sezonie projektanci przygotowują kompletne kolekcje dla każdej grupy wiekowej –  a wszystkie z nich są tworzone w zgodzie z najnowszymi trendami światowej mody. 

COOL CLUB to stroje na wszystkie okazje: do szkoły, na zajęcia sportowe oraz spotkania z kolegami. Marka przygotowuje także kolekcje wizytowe na wyjścia wymagające uhonorowania odpowiednim ubiorem.

Back to School- czyli powrót do szkoły.

Choć za chwilę zaczynamy wakacje, to warto pamiętać, że COOL CLUB przygotował elegancką linię ubranek i butów idealną na dzień powrotu do szkoły a także inne uroczyste rodzinne chwile. Kolekcja zawiera klasyczne wzory i kolory strojów zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Przeważają tu zatem biel, granat, eleganckie koszule z muchą w komplecie z klasyczna marynarką czy sukienki i spodniczki w grochy w podobnej kolorystce.

PARTNERAMI BLOKU DZIECIĘCEGO SĄ:

  • COOL CLUB
  • SMYK
  • APART
  • AQADEMIA

Zdjęcia: Marek Makowski

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !