Felietony i Porady

Lego cały czas w modzie

Dodano 14 sierpnia 2016 02:08, przez Materiał Informacyjny
Lego cały czas w modzie

GWIAZDY Z DZIEĆMI ORAZ 5 000 TYSIĘCY FANÓW KLOCKÓW LEGO®
NA OTWARCIU PIERWSZEGO W POLSCE LEGO® STORE!

Na uroczystość otwarcia pierwszego w Polsce LEGO Store przybyło ok. 5 000 tysięcy małych i dużych fanów LEGO, a wśród nich liczne gwiazdy: Maciej Stuhr, Agnieszka Kaczorowska, Anna Powierza, Karolina Malinowska, Kamilla Baar-Kochańska, Katarzyna Herman, Bartosz Obuchowicz, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, Dorota Wróblewska, Marta Król, Anna Gzyra, Grzegorz Łapanowski, Maciej Wierzbicki, Norbert Hawryluk. Impreza miała miejsce w sobotę 6 sierpnia w Galerii Mokotów w Warszawie. Z okazji otwarcia, w każdy weekend sierpnia, w Galerii Mokotów, odbywa się także wyjątkowy event, podczas którego dzieci mogą uczestniczyć w budowaniu ogromnej mapy Polski z 1 100 000 klocków LEGO. Wielki finał zaplanowano na niedzielę 28 sierpnia.

- Otwarcie pierwszego w Polsce LEGO Store to dla nas ważne wydarzenie i cieszymy się, że aż 5 000 tysięcy fanów klocków LEGO było tego dnia z nami. Asortyment sklepu jest naprawdę wyjątkowy. Oprócz najpopularniejszych serii klocków LEGO znajdują się tu ekskluzywne kolekcje np. LEGO® Ideas czy LEGO® Creator Expert, które ucieszą niejednego fana marki LEGO. W LEGO Store są także inne unikalne elementy, jak np. Pick-A-Brick Wall, czyli możliwość wyboru klocków różnych kształtów i kolorów luzem. Można też zbudować i kupić zaprojektowane przez siebie minifigurki - mówi Emilia Kalinowska, Senior Marketing Manager w LEGO Polska. I dodaje: Chcemy, aby LEGO Store było nie tylko miejscem zakupów, ale także miejscem zabawy oraz spotkań. Dlatego dla dzieci udostępniliśmy specjalne stoliki do kreatywnego budowania oraz mnóstwo złożonych już modeli do oglądania. Dzięki tak szerokiej ofercie będą one mogły jeszcze lepiej poznać, jak nieograniczone możliwości dają produkty LEGO i czerpać radość z twórczej zabawy.

Z okazji otwarcia LEGO Store, w każdy weekend sierpnia firma LEGO Polska zaprasza dzieci do wspólnego budowania ogromnej, trójwymiarowej mapy Polski z 1 100 000 kloców LEGO. Tuż przy LEGO Store stanęła podstawa z klocków LEGO o wymiarach 7x7 m oraz stoliki dla dzieci, przy których mogą skonstruować wszystko, co kojarzy im się z Polską: budynki, zabytki, drzewa, zwierzęta, samochody, a nawet całe scenki. Do współpracy przy tym wyjątkowym projekcie zaproszono polskich AFOL-sów (Adult Fans of LEGO), zrzeszonych w oficjalnych stowarzyszeniach LUGPOLZbudujmy to!. Mapę podziwiać będzie można do końca wakacji, a jej uzupełnianie o nowe elementy odbywać się będzie w każdy weekend, by w sobotę 28 sierpnia dokonać oficjalnego odsłonięcia skończonego projektu.

Obok LEGO Store znajdują się też gabloty, w których wyeksponowano najsłynniejsze polskie zabytki zbudowane z klocków LEGO przez AFOL-sów: Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski w Warszawie, Makieta osady w Biskupinie oraz Żuraw Gdański.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !