Felietony i Porady

Sophisti dla dzieci strona 3/3

Sophisti dla dzieci

5 prezentów na Dzień Dziecka

17 maja 2018, 03:05

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. To dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Czas spędzony z rodzicami, prezenty, dużo szczęścia i radości dla obu stron.    więcej »

Jak zadbać o wizerunek dziecka w sieci? O zjawisku sharentingu
21 kwietnia 2016, 01:04

Każdy dumny rodzic lubi chwalić się zdjęciami swoich dzieci, a media społecznościowe znacznie im to ułatwiły. Choć w dobie Internetu jest to zupełnie naturalny proces, niektórzy rodzice robią to zbyt pochopnie i bez selekcji. Ponad ¾ rodziców przyznaje, że zna osoby, które zdecydowanie zbyt często dzielą się zdjęciami swoich pociech w sieci, nie zważając na zagrożenia i konsekwencje. O czym musimy pamiętać, udostępniając zdjęcia dziecka w sieci i jak inaczej utrwalać wspomnienia maluchów? więcej »

Prawidłowe nawyki żywieniowe… zacznijmy od śniadania!
19 kwietnia 2016, 02:04

Od tego, co spożywa nasza pociecha zależy jej samopoczucie, sprawność intelektualna i ruchowa. Pierwszy, pożywny posiłek rozbudza i dodaje energii na początek aktywnego dnia. Jak zapewnić dziecku odpowiednią porcję składników mineralnych o poranku i sprawić, aby wspólne spożywanie stało się rytuałem?  więcej »

Sylveco dla dzieci
5 kwietnia 2016, 11:04

Skóra dziecka jest wyjątkowo delikatna – jest kilka razy cieńsza od skóry dorosłego człowieka i nie posiada jeszcze całkowicie szczelnej bariery lipidowej. więcej »

 
Moda i gadżety dla najmłodszych
29 marca 2016, 03:03

Akcja „Dziecko” już w kwietniu we wszystkich drogeriach Rossmann.  więcej »

Blog Vivi&Oli w finale plebiscytu "Blog Roku" w dwóch kategoriach!
11 marca 2016, 03:03

Vivi&Oli Kids Fashion Blog to strona o modzie dziecięcej, która zdobywa coraz więcej fanów. Katarzyna Przydryga, mama dwójki tytułowych bohaterów oraz autorka bloga, po raz drugi bierze udział w plebiscycie „Blog Roku”. więcej »

Gdzie trzymać zabawki dziecka?
10 marca 2016, 12:03

Żadne dziecko się bez nich obejść nie może. I bardzo dobrze. Czym bowiem byłoby dzieciństwo bez zabawek? Zwłaszcza że zabawki nie tylko bawią, ale i uczą. Kolorowe, edukacyjne, interaktywne dają pociechom moc radości. I o ile problemem nie jest ich obecność, to problematyczna może okazać się ich ilość. Zasadne wydaje się być pytanie, które tak często zadają młode mamy: gdzie trzymać ten ogrom zabawek? Jak je przechowywać, by mieć do nich łatwy i szybki dostęp, gdy maluch chce się bawić oraz by móc je szybko posprzątać, gdy już jest po zabawie?  więcej »

 
Katarzyna Przydryga & Kardashian Kids!
9 marca 2016, 12:03

Zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji konkursu na Blog Roku została właśnie wybrana przez firmę Kardashian Kids jako jedyna ekspertka mody dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej, która będzie fotografować i promować najnowszą kolekcję marki na swoim blogu.  więcej »

Reserved Newborn – Nowa linia przeznaczona dla najmłodszych
7 marca 2016, 02:03

Świeżo upieczone mamy będą zachwycone – marka Reserved właśnie wprowadza linię Newborn, przeznaczoną dla niemowląt. Będą to ubranka w rozmiarach 56 cm do 74 cm, podzielone na linie chłopięcą i dziewczęcą. więcej »

wybierz stronę