Felietony i Porady

Sophisti dla dzieci strona 3/3

Sophisti dla dzieci

Chłopiec z zespołem Downa jest gwiazdą kampanii reklamowej River Island

22 października 2017, 03:10

Dla dzieci bardzo ważne jest to, że w mediach widzą rówieśników, którzy wyglądają tak, jak one. Różnorodność w telewizji, magazynach i kampaniach modowych sprawia, że żadne z nich nie czuje się dziwnie czy odmiennie. Za każdym razem, kiedy marki to podkreślają, warto o tym wspominać. Tak więc chwalimy markę River Island, która do swojej kampanii zatrudniła modela z zespołem Downa.    więcej »

Sylveco dla dzieci
5 kwietnia 2016, 11:04

Skóra dziecka jest wyjątkowo delikatna – jest kilka razy cieńsza od skóry dorosłego człowieka i nie posiada jeszcze całkowicie szczelnej bariery lipidowej. więcej »

Moda i gadżety dla najmłodszych
29 marca 2016, 03:03

Akcja „Dziecko” już w kwietniu we wszystkich drogeriach Rossmann.  więcej »

Blog Vivi&Oli w finale plebiscytu "Blog Roku" w dwóch kategoriach!
11 marca 2016, 03:03

Vivi&Oli Kids Fashion Blog to strona o modzie dziecięcej, która zdobywa coraz więcej fanów. Katarzyna Przydryga, mama dwójki tytułowych bohaterów oraz autorka bloga, po raz drugi bierze udział w plebiscycie „Blog Roku”. więcej »

 
Gdzie trzymać zabawki dziecka?
10 marca 2016, 12:03

Żadne dziecko się bez nich obejść nie może. I bardzo dobrze. Czym bowiem byłoby dzieciństwo bez zabawek? Zwłaszcza że zabawki nie tylko bawią, ale i uczą. Kolorowe, edukacyjne, interaktywne dają pociechom moc radości. I o ile problemem nie jest ich obecność, to problematyczna może okazać się ich ilość. Zasadne wydaje się być pytanie, które tak często zadają młode mamy: gdzie trzymać ten ogrom zabawek? Jak je przechowywać, by mieć do nich łatwy i szybki dostęp, gdy maluch chce się bawić oraz by móc je szybko posprzątać, gdy już jest po zabawie?  więcej »

Katarzyna Przydryga & Kardashian Kids!
9 marca 2016, 12:03

Zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji konkursu na Blog Roku została właśnie wybrana przez firmę Kardashian Kids jako jedyna ekspertka mody dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej, która będzie fotografować i promować najnowszą kolekcję marki na swoim blogu.  więcej »

Reserved Newborn – Nowa linia przeznaczona dla najmłodszych
7 marca 2016, 02:03

Świeżo upieczone mamy będą zachwycone – marka Reserved właśnie wprowadza linię Newborn, przeznaczoną dla niemowląt. Będą to ubranka w rozmiarach 56 cm do 74 cm, podzielone na linie chłopięcą i dziewczęcą. więcej »

 
wybierz stronę