Felietony i Porady

Sophisti dla dzieci strona 3/3

Sophisti dla dzieci

AQADEMIA - Warsaw Fashion Street 2017

23 czerwca 2017, 02:06

aQademia powstała z miłości do dzieci. Twórczynie marki wiedzą, że każda chwila z dzieckiem jest wyjątkowa i piękna i uważają, że warto podkreślać ją wyjątkowym strojem. aQademia to limitowane kolekcje, szyte w małych seriach wyłącznie w Polsce, z dużą dokładnością i pasją, z wysokiej jakości tkanin, które sprawiają, że dzieci czują się w nich wygodnie i jednocześnie elegancko. Niektóre modele dostępne są tylko w kilku egzemplarzach, co daje gwarancję niepowtarzalności i czyni je wyjątkowymi. aQademiato ukłon w stronę tradycji w nowoczesnym wydaniu, a kolekcje tej marki cenione są przez stylistów za smak i ponadczasowość z jednoczesnym wyczuciem trendów. więcej »

Blog Vivi&Oli w finale plebiscytu "Blog Roku" w dwóch kategoriach!
11 marca 2016, 03:03

Vivi&Oli Kids Fashion Blog to strona o modzie dziecięcej, która zdobywa coraz więcej fanów. Katarzyna Przydryga, mama dwójki tytułowych bohaterów oraz autorka bloga, po raz drugi bierze udział w plebiscycie „Blog Roku”. więcej »

Gdzie trzymać zabawki dziecka?
10 marca 2016, 12:03

Żadne dziecko się bez nich obejść nie może. I bardzo dobrze. Czym bowiem byłoby dzieciństwo bez zabawek? Zwłaszcza że zabawki nie tylko bawią, ale i uczą. Kolorowe, edukacyjne, interaktywne dają pociechom moc radości. I o ile problemem nie jest ich obecność, to problematyczna może okazać się ich ilość. Zasadne wydaje się być pytanie, które tak często zadają młode mamy: gdzie trzymać ten ogrom zabawek? Jak je przechowywać, by mieć do nich łatwy i szybki dostęp, gdy maluch chce się bawić oraz by móc je szybko posprzątać, gdy już jest po zabawie?  więcej »

Katarzyna Przydryga & Kardashian Kids!
9 marca 2016, 12:03

Zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji konkursu na Blog Roku została właśnie wybrana przez firmę Kardashian Kids jako jedyna ekspertka mody dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej, która będzie fotografować i promować najnowszą kolekcję marki na swoim blogu.  więcej »

 
Reserved Newborn – Nowa linia przeznaczona dla najmłodszych
7 marca 2016, 02:03

Świeżo upieczone mamy będą zachwycone – marka Reserved właśnie wprowadza linię Newborn, przeznaczoną dla niemowląt. Będą to ubranka w rozmiarach 56 cm do 74 cm, podzielone na linie chłopięcą i dziewczęcą. więcej »

wybierz stronę