Felietony i Porady

Zwycięstwo Polki na światowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS!

Dodano 11 grudnia 2014 01:12, przez Redakcja
Zwycięstwo Polki na światowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS!

PIRH Design PIRH by MARTA PIRH to marka, której misją jest tworzenie designerskich projektów biżuterii dla nowoczesnych, wyjątkowych kobiet i mężczyzn. Firma powstała w 2011 roku. Jej założycielką i projektantką jest Marta Aleksandra Pirh.

From LOVE for BEAUTY and BEAUTY of LOVE to myśl przewodnia marki, która towarzyszy projektantce na każdym etapie tworzenia projektów. Najnowsza, wiosenno letnia kolekcja pod nazwą ALL ABOUT LOVE przypadła do gustu naszym klientkom i gwiazdom, które coraz częściej uzupełniają swoje stylizacje biżuterią marki PIRH by MARTA PIRH. Do grona stałych klientek i sympatyków marki należą m.in. Ola Kisio, Ania Mucha, Marcelina Zawadzka, Natasza UrbańskaMarzena Sienkiewicz, Ania Wyszkoni, Maria Sadowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kasia Klich, Maja Hirsch, Anna Dereszowska, Ewa Pacuła, Beata Tadla oraz wiele innych wyjątkowych kobiet.

Biżuteria marki PIRH by MARTA PIRH dostępna jest w LOVECONCEPT Włosy i Butik w Warszawie, w Gabinecie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk w Krakowie, a także w sklepie internetowym www.pirhdesign.pl

Marta Pirh założycielka i projektantka marki biżuteryjnej PIRH Design PIRH by MARTA PIRH została doceniona w USA, otrzymując dwa zaszczytne tytuły i nagrody w międzynarodowym, prestiżowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS w kategorii FASHION DESIGNER organizowanym po raz 7-my w USA!

MARTA PIRH reprezentująca Polskę otrzymuje: NAGRODĘ I WYRÓŻNIENIE SPECJALNE w kategorii honorowych odznaczeń IDA oraz tytuł  FASHION DESIGNER, w całej kategorii Biżuteria.”

Jury IDA szczególnie doceniło pasje z jaka tworzona jest młoda polska marka, gdzie każdy element jest wykonany z atencją i pietyzmem, tak aby finalny produkt był unikatowy i personalizowany (m.in. Alice Blackwood Editor, Design Quarterly, Jeffrey Nemeroff - Co-Founder, Creative Director, Entra Magazine, Geraldine Grisey - Editor, Punky B Fashion Diary).

Od tej chwili marka PIRH Design PIRH by MARTA PIRH może oficjalnie posługiwać się zwycięskim logo IDA oraz certyfikatami przyznanymi przez jury.

W tegorocznej edycji projektanci wnętrz, mody, produktów i grafik złożyli ponad 1000 zgłoszeń z 52 krajów z całego świata, co potwierdziło międzynarodowy kontekst INTERNATIONAL DESIGN AWARDS. Jury spośród nadesłanych prac wybrało 13 laureatów poszczególnych kategorii ,  którzy otrzymują

  • publikację w International Design Awards Book of Designs sygnowanym przez International Design Awards, kolportowanym do księgarń na całym świecie;  znakomita promocję w USA i poza,  certyfikaty i statuetki IDA;
  • promocję do 100.000 potencjalnych klientów na całym świecie i innych projektantów do współpracy;
  • wieloletnią obecność na portalu, stronach, publikacjach International Design Awards;
  • uznanie krytyków wybitnego jury.

„…….otworzyłam skrzynkę mailowa i oniemiałam , jestem szczęśliwa , choć oszołomiona i już nie mogę doczekać się współpracy z partnerami IDA oraz projektantami skupionymi wokół wszystkich edycji konkursu” – mówi projektantka i laureatka IDA.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !