Felietony i Porady

Współpraca Converse z J.W. Anderson

Dodano 21 czerwca 2017 02:06, przez Katarzyna Frąckowiak
Współpraca Converse z J.W. Anderson

Na modowym froncie pojawiła się kolejna wielka współpraca. Miłośnicy mody ulicznej będą zachwyceni. W tym roku mogliśmy podziwiać już kolaborację Marca Jacobsa z Vans. Teraz nadszedł czas na Converse i J.W. Anderson.

J.W. Anderson postanowił przerobić na swój własny sposób dwa modele trampek Converse. All-Star i Thunderbolt Ultra to gra kolorów, a przede wszystkim kontrastów. Jedna strona obuwia jest chropowata i brokatowa, natomiast druga gładka i zamszowa. Zaprojektowane trampki są w wersji unisex. Pasują zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Jednak znaleźli się tacy mężczyźni, którzy uważają, że kolorowe, brokatowe buty są dość kontrowersyjne, jeśli chodzi o ich płeć.

Premiera trampek powstałych przy współpracy J.W. Andersona z Converse miała miejsce podczas pokazu męskiej kolekcji brytyjskiego projektanta we Florencji.

J.W. Anderson oświadczył, że od zawsze był wielkim fanem marki Converse, dlatego ta współpraca jest dla niego bardzo ważna. Dodał także, że kiedy zaproponowano mu ową kooperację, nie zastanawiał się zbyt długo z podjęciem decyzji. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !