Felietony i Porady

Vans i Opening Ceremony łączą siły.

Dodano 15 marca 2017 03:03, przez Katarzyna Frąckowiak
 Vans i Opening Ceremony łączą siły.


Vans i Opening Ceremony łączą siły.

Firmy Vans chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat sneakersy tej amerykańskiej marki sprzedają się bardzo dobrze. Uwielbiają je nie tylko miłośnicy sportów ekstremalnych, ale także fashioniści.
Carol Lim i Humberto Leon to dwójka przyjaciół. Głównie są znani z tego, że projektują dla Kenzo. Jednak w 2002 roku „po godzinach” otworzyli street wearową markę high fashion, Opening Ceremony.
Dwa giganty postanowiły połączyć siły i stworzyć wspólną kolekcję. „Glitter Pack”, bo tak się nazywa, składa się z trzech wersji kolorystycznych modelu Vans Old Skool LX. Mimo że każdy z nich różni się kolorem, wszystkie są pełne brokatu. Vans i Opening Ceremony postawili na szare, niebieskie oraz różowe sneakersy.
„Naszym celem było stworzenie czegoś zupełnie nowego. Miało to być coś, czego klienci wcześniej nie znaleźli w butikach Vans. Decyzja padła na brokat. Zdecydowaliśmy więc w całości pokryć sneakersy brokatem. Dzięki temu wyglądają jak klejnot w kształcie cukierka”, tłumaczy Humberto Leon, projektant Opening Ceremony.
„Glitter Pack” można kupić na stronie Opening Ceremony w cenie około 480 zł. Jesteśmy ciekawi, czy taki model sneakersów przypadnie Państwu do gustu.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !