Felietony i Porady

Urban Guide - te miejsca trzeba odwiedzić

Dodano 18 kwietnia 2018 03:04, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Urban Guide - te miejsca trzeba odwiedzić

Na księgarnianych półkach pojawia się wiele poradników. Są one bardzo zróżnicowane. Każdy z nas szuka takiego, który pomoże mu znaleźć interesujące nas wiadomości.My znaleźliśmy dla Was coś nowego, ciekawego, pięknie wydanego i wbrew pozorom zawierającego informacje, które są przydatne dla każdego.

Urban Guide - te miejsca trzeba odwiedzić!

Czy będąc w obcym, nieznanym Wam mieście nie zdarzyło Wam się, że po zwiedzeniu najważniejszych, bardziej i mniej znanych miejsc, zastanawialiście się, jak znaleźć miejsce, w którym zjecie śniadanie, napijecie się dobrej kawy? Nie ma to być jednak przypadkowe miejsce. Ma być ono tak wyjątkowe jak pobyt w nowo poznanym miejscu. Ma zachwycać dobrym designem i wyszukanymi smakami.

Album Urban Guide - te miejsca trzeba odwiedzić! - to subiektywny przewodnik przedstawiający niebanalne miejsca Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Katowic czy Trójmiasta widziane oczami ich rodowitych mieszkańców i kreatywnych ludzi. „Urban guide by BMW i3 x LABEL” stawia na kreatywność, dobry dizajn i promocję lokalności. Urban guide jest projektem, który powstał na podstawie portalu www.urbanguide.pl. Do współtworzenia »Urban guide« zaprosiliśmy lokalnych aktywistów i świadomych konsumentów, ludzi, których cenimy za kreatywność i pasję. I tak po Poznaniu oprowadza nas projektantka biżuterii Anna Orska, zaś swoje miejsca we Wrocławiu pokazuje nam fotografka Paulina Kolondra. 

Autorem ilustracji okładkowej jest Jan Kallwejt. 

Polecamy Album Urban Guide - te miejsca trzeba odwiedzić!  Zapraszamy do lektury i zapoznania się z nowymi, ciekawymi miejscami. Może okaże się, że i w Waszym mieście jest takie miejsce, którego nie znacie i zdziwicie się, dlaczego Was tam jeszcze nie było?

Album do nabycia w sieci empik, w wybranych księgarniach i concept storach, online (www.label-magazine.com)

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !