Felietony i Porady

torebki LOBOS

Dodano 26 listopada 2018 02:11, przez Kasia Tilda Frąckowiak
torebki LOBOS

Marka LOBOS tworzy artystyczne torebki, które w pięć sekund można przemienić w klasyczny model. Unikatowe wzory tworzone są dzięki współpracy z utalentowanymi artystami. W obecnych modelach są to ręcznie robione skórzane mozaiki. Doświadczony zespół Lobos zajmuje się projektowaniem ponadczasowych kształtów oraz dba o ty, aby kolorystyka była zgodna z najnowszymi trendami, dzięki czemu końcowy produkt jest zarówno oryginalny i na czasie. 

MINI QUADRATINO są artystyczne ale wiemy, że mocny wzór nie zawsze idzie w parze z każdą stylizacją, dlatego każdą torebkę można w 5 sekund zamienić w klasyczny model odpinając jej front. Oczywiście w takiej wersji torebka również wygląda zjawiskowo i minimalistycznie, gdyż opracowany przez LOBOS system mocowania nie jest widoczny.

Marka produkując torebki dba o ludzi oraz o środowisko. Wszystkie produkty są ręcznie robione w Polsce natomiast skóry potrzebne do produkcji importują od najlepszych dostawców z Włoch, którzy spełniają najważniejsze normy oraz posiadają certyfikaty ekologiczne, które gwarantują wysoką jakość.

Torebki można kupić pod adresem : https://lobos.it

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !