Felietony i Porady

Stroje Kąpielowe MISSION SWIM – High Summer 2018

Dodano 16 lipca 2018 02:07, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Stroje Kąpielowe MISSION SWIM – High Summer 2018

Druga kampania MISSION SWIM –High Summer 2018,została zainspirowana podróżami do Los Angeles. Pastelowe kolory, seksowne kształty, unikatowe printy – ta kolekcja jest stworzona dla kobiet, które uwielbiają spędzać cały dzień na plaży. Twarzą (i ciałem!) kampanii została niesamowita Magdalena Frąckowiak, która jak nikt inny subtelnie oraz seksownie przedstawiła różnorodne modele kolekcji. Zdjęcia kampanii wykonała fotograf Magdalena Łuniewska, znanaz bardzo delikatnego podejścia do kobiet, ich pięknai zmysłowości.

Każdy ze strojów nowej kolekcji został zaprojektowany tak, abyodsłonić wszystkie kobiece atuty w taktowny i subtelny sposób. W jednoczęściowym stroju Ines poczujesz się jak prawdziwa Femme Fatale, lekko usztywniane bikini Bebe nadajesportowego szyku, strój jednoczęściowy Mia z napisem „Mission” jest must-have’em każdej fashionistki, a w dwustronnym bikini Gia z autorskim printem rozbłyśniesz jak prawdziwa gwiazda…

MISSION SWIM to marka kostiumów kąpielowych stworzona przez Ewę Chodakowską, najpopularniejszą w Polsce trenerkę fitness, i butik APAPAT, wyjątkowe miejsce oferujące selekcję najlepszych światowych marek bielizny i strojów kąpielowych. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !