Felietony i Porady

Specjalna kolekcja butów Radzka x Paso

Dodano 18 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frackowiak
Specjalna kolekcja butów Radzka x Paso

Pasja do mody, szczególnie tej polskiej. Świadomość stylu, dobra jakość i wygoda, nawet na szpilkach. To połączyło Magdalenę Kanoniak, jedną z najpopularniejszych vlogerek w Polsce, oraz markę Paso a Paso i stało się inspiracją do stworzenia wspólnej kolekcji butów. Ręcznie robione klasyczne czółenka, rockowe botki ze srebrnymi klamerkami czy eleganckie trampki obszyte żakardową tkaniną w kwiaty - to tylko niektóre z modeli. Cała linia Radzka x Paso jest już dostępna w sprzedaży! 

Kolekcja Radzka x Paso powstała z pasji do mody, szczególnie tej polskiej. To hołd dla dobrej jakości skórzanych butów, wykonywanych ręcznie przez lokalnych rzemieślników. I wygodzie ponad trendami! To linia dla świadomych, ale ciągle szukających swojego stylu, odważnych i pewnych siebie kobiet. Stawiających na dodatki, które będą kropką nad „i” w ich stylizacjach. - Każda z nas ciągle szuka swojego modowego „ja”. Ta droga nigdy się nie kończy! Dlatego chcemy, aby kobieta podążała nią w butach Radzka x Paso. Pewnie, ale krok po kroku szła do własnego stylu – mówi Magdalena Kanoniak. 

To pierwsza w Polsce linia butów w całości zaprojektowana przez znaną blogerkę. - Magda jest naszą stałą Klientką. Już kilka lat temu, gdy jeszcze nie byłyśmy znane szerszej publice, szyłyśmy dla niej buty na miarę! Ona uwielbia jakość Paso, a my jej styl. Radzka x Paso to zatem 100% stylu Magdy i wykonanie Paso – mówią Marta Kapusta i Paulina Majchrzak, właścicielki marki Paso a Paso.

Kolekcję Radzka x Paso tworzą trzy modele butów: klasyczne czółenka na stabilnym obcasie, rockowe botki oraz eleganckie trampki. Projekty wykonane są z najwyższej jakości skór licowej oraz zamszowej naturalnego pochodzenia. Każda para szyta jest ręcznie w Częstochowie. Dominującym kolorem jest czerń, który dopełniają dodatki: srebrne klamerki na botkach oraz tkanina żakardowa w kwiaty. Ta ostatnia ozdabia szpilki, ale także trampki. Specjalnym kolorem w linii Radzka x Paso jest Canyon. Ze skóry o tej barwie zostały wykonane czółenka oraz botki. - Canyon to wyjątkowy kolor skóry, który udało nam się pozyskać we Włoszech. Delikatny odcień karmelu idealnie pasuje do klasycznych modeli butów. Magda ma niepowtarzalny styl, dlatego chciałyśmy, aby obok czerni, pojawiły się kolory, których nie ma na rynku. Stąd tkanina żakardowa i Canyon – mówią Marta Kapusta i Paulina Majchrzak. 

Kolekcja Radzka x Paso jest dostępna w sprzedaży w sklepie internetowym marki Paso a Paso http://store.pasoapaso.pl/kategoria/12/radzkaxpaso oraz w showroomie przy ulicy Wilsona 30 w Częstochowie. 

Sesja wizerunkowa kolekcji Radzka x Paso została wykonana we wrocławskiej cukierni Nanan. Autorką zdjęć jest Aleksandra Stawicka. Makijaż przygotowała Katarzyna Skoczylas.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !