Felietony i Porady

Skarpetki Kabak

Dodano 28 kwietnia 2017 02:04, przez Katarzyna Frąckowiak
Skarpetki Kabak

Kabak to młoda polska firma, którą tworzy kilkuosobowy zespół. Od początku ich założenia były skonkretyzowane. Ich celem było wprowadzenie na polski i europejski rynek, dobrze zaprojektowanych, oryginalnych skarpetek.

Skarpetki projektowane przez Kasię, absolwentkę wzornictwa na łódzkiej ASP produkowane ąa w Polsce. To pozwala młodym ludziom na kontrolowanie ich jakości i wykonania. Do produkcji wykorzystują bawełnę czesankową najwyższej jakości. To sprawia, że ich produkty są miękkie i przyjemne w użytkowaniu. Starają się także, aby barwniki, które są w nich obecne, nie uczulały i nie wpływały negatywnie na wrażliwą skórę. Kolory nie spierają się i długo pozostają wesołe. W swojej ofercie mają mnóstwo wzorów: pandy, leniwce, lisy, kosmonautów, planety, syrenkę warszawską, Pałac Kultury, oczy i wiele, wiele innych. Każdy napewno znajdzie tam coś dla siebie.

Kabak to kolorowy świat wyjątkowych, oryginalnych skarpetek. To świat dla ludzi, którzy nie lubią szarości i nudy. To świat dla tych, którzy uwielbiają cieszyć się życiem. To świat skarpetek 100% Made in Poland.

Skarpetki Kabak można kupić online za pośrednictwem ich strony internetowej lub w różnych butikach w całej Polsce.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !