Felietony i Porady

PogoPony.

Dodano 12 listopada 2016 02:11, przez Katarzyna Frąckowiak
PogoPony.

Mimo że przeglądam bardzo wiele stron internetowych polskich twórców zarówno z ubraniami, jak i dodatkami, nigdy nie trafiłam na tak uroczy i ekskluzywny przedmiot jak PogoPony. To połączenie breloczka, wisiorka, a może nawet amuletu.
PogoPony, jak sama nazwa wskazuje, ma kształt konika. Skąd się wziął? Wygląda na to, że pewne zbiegi okoliczności nasunęły pomysł stworzenia uroczego Pogo, Agnieszce Pogorzelskiej, świetnej stylistce. Kiedy była na wycieczce w Chinach, akurat świętowano Rok Konia. Okazuje się, że owe zwierze w chińskim horoskopie jest także znakiem zodiaku projektantki. Stąd właśnie koń.
Kucyki wyglądają na bardzo ekskluzywne. Podoba mi się to, że wszystkie wykonane są ręcznie z wysokiej jakości materiałów. Szkielet najczęściej zawiera włoski neopren, podszyty wełną, natomiast ozdoby to już inna bajka. Każdy kucyk z osobna ma inną historię, a co za tym idzie, inne dodatki.


Podoba mi się także to, że Agnieszka Pogorzelska wyrobiła sobie własny styl tworzenia. Łamie stereotypy. Jej strona internetowa, Instagram, czy Facebook są wyjątkowe. Prowadzi je sam... PogoPony. Pogorzelska nadała kucykowi osobowość i charakter. Bardzo często dodaje jego piękne zdjęcia, które zawsze opisuje zabawną historią. Kobiety pokochały PogoPony!
Uważam, że na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje kucyk o nazwie Marie Antoinette. To piękny szary PogoPony, który ozdobiony jest przywiezionymi z dalekiej Japonii kwiatkami, a także perłami i cyrkoniami. Ma bardzo poręczne do każdej torebki wymiary 11x10cm i srebrne włoskie okucia. Warto tez zaznaczyć, że każdy brelok jest tak samo ozdobiony po obu stronach, a w środku niespodzianka, złote serduszko. Projektantka dodaje, że Marie Antoinette to prawdziwy romantyk. Jestem pewna, że będzie perfekcyjnie sprawdzał się zimą jako ozdoba niejednej torebki!
PogoPony możecie kupić na stronie: http://www.pogo-pony.com/
Możecie tam też śledzić szalone historie kucyka.
http://www.instagram.com/pogoponyofficial/

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !