Felietony i Porady

Pink As Fuck - nowa kolekcja kultowych toreb Ani Kuczyńskiej

Dodano 20 czerwca 2017 02:06, przez Katarzyna Frąckowiak
Pink As Fuck - nowa kolekcja kultowych toreb Ani Kuczyńskiej

Wielkie czarne torby Shanghai i Miss Shanghai od Ani Kuczyńskiej stały się już kultowe. Mają swoich wiernych fanów. Okazały się hitem i są must havem każdej polskiej fashionistki i fashionisty. 

Mamy dobrą wiadomość dla fanów toreb Ani Kuczyńskiej. Projektanta wypuściła nową limitowaną mini kolekcję Pink As Fuck.

Są to nowe torby kształtem przypominające Shanghai i Miss Shanghai. Czym się różnią? Ania Kuczyńska zamieniła czerń na ... róż. Pekin i Hong Kong, bo takie noszą nazwy, mają dwie długości uszu. Daje to możliwość noszenia toreb na różne sposoby. 

Torby powstały dzięki podróżom projektantki do Chin. To właśnie kultura Wschodu była jej inspiracją do stworzenia mini kolekcji. Natomiast nowojorska restauracja Pietro Nolity była impulsem do wyboru charakterystycznego, cyklamenowego koloru krótkiej limitowanej edycji akcesoriów Ani Kuczyńskiej Pink As Fuck. 

Torby Pekin i Hong Kong będzie można kupić w dwóch kolorach - różowym, ale także czarnym. Oprócz nich w kolekcji znajdą się także spodnie. Wszystko będzie dostępne we flagowym sklepie Ani Kuczyńskiej przy ul. Mokotowskiej 61 w Warszawie oraz na platformach cloudmine i showroom

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !