Felietony i Porady

Minimalistyczna biżuteria animalkingdom

Dodano 27 listopada 2017 02:11, przez Katarzyna Frąckowiak
Minimalistyczna biżuteria animalkingdom

animalkingdom to polska marka tworząca minimalistyczną biżuterię, na którą warto zwrócić uwagę. Jest ku temu kilka powodów. Po pierwsze elementy wykonywane są ręcznie na terenie naszego kraju. Po drugie marka zmusza nas do poruszenia wyobraźni, ponieważ sami możemy skomponować własną biżuterię, a po trzecie do zrobienia jej używa się materiałów najwyższej jakości.

Jak sama nazwa marki wskazuje, większość motywów jest związana z krainą zwierząt. W kolekcjach znajdziemy kolczyki, naszyjniki, bransoletki oraz pierścionki wykonane ze srebra, kamieni szlachetnych, bezniklowych metali czy akrylu. Kiedy dokładnie przyjrzymy się biżuterii, od razu widać niezwykłą dbałość o szczegóły. Każdy z nich jest precyzyjnie wykończony.

Co ciekawe, animalkingdom powstała w 2011 roku. Pierwsza kolekcja składała się wówczas jedynie z dwóch wzorów bransoletek i naszyjników. Przez ostatnie lata marka zdobyła ogromną rzeszę fanek biżuterii. Obecnie w sklepie jest dostępnych sto różnych wzorów i trzydzieści różnych zwierząt.

Ostatnia kolekcja animalkingdom na sezon jesień/zima 2018 zachwyca! Do niedawna marka specjalizowała się głównie we wzorach zwierzęcych. Nowa linia to głównie wzory roślinne i nieoczywiste kształty. Pojawia się w niej także motyw świąteczny; gwiazdy, jemioła czy jeleń. 

To biżuteria, która spodoba się nie jednej kobiecie.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !