Felietony i Porady

Masenso

Dodano 21 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Masenso

Masenso to marka, która powstała w 2017 roku, zmienia się wraz z jej właścicielką Malwiną Pietraszewską, która swoich projektach chce przekazać kawałek tego co jest dla niej ważne czyli naturalność, poznawanie świata i zrównoważona moda w duchu fair trade.

Z początku w projektach królowała odzież sleep&lounge bo tego brakowało na polskim rynku, ale w tym roku bardziej poszliśmy za głosem serca i tak powstała kolekcja wiosna-lato z sukienkami, wiązanymi koszulami idealnymi na plażę i spodniami culottes. W tej chwili nowymi rzeczami pojawiającymi się w sklepie internetowym są akcesoria z całego świata.

Wiemy gdzie powstały rzeczy, które można znaleźć w sklepie internetowym. Nie są to masowe produkcje, a często małe zakłady i szwalnie. Przy każdym produkcie znajdziesz kraj w jakim powstała dana rzecz i z czego jest wykonana, sam świadomie możesz zadecydować czy odpowiada Ci skład produktu.

Skupiamy się na tym, aby marka była kojarzona z dobrymi materiałami i wykonaniem. Rzeczy pojawiają się w limitowanych ilościach przez co dajemy coś wyjątkowego i unikalnego jak np. legginsy z autorskimi grafikami, które wyszły dosłownie spod pędzla. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !