Felietony i Porady

Koszule w kolekcji LAVARD

Dodano 29 czerwca 2017 03:06, przez Katarzyna Frąckowiak
Koszule w kolekcji LAVARD

Koszula to, poza garniturem, podstawowy element męskiej szafy. Biała, błękitna czy szara to już klasyka. W letniej kolekcji LAVARD koszule pojawiają się w wielu odsłonach, kuszą detalami i wzorami.

Dobrze dobrana koszula i garnitur to podstawa profesjonalnego wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Wiosenno-letnia kolekcja LAVARD to klasyczne, jak i wzorzyste koszule. Kartki Vichy w różnych zestawieniach kolorów, drobne kropki, pepitka czy kwiatki i kontrastowe detale to sposób, aby w garniturze wyglądać elegancko, a zarazem wyrazić swoją osobowość. 

Biała koszula nie w każdej sytuacji musi być bardzo formalna. LAVARD proponuje kontrastowe wykończenia na poziomie detali - guzików czy kwiecistych wykończeń spodnich warstw stójki czy mankietów.

Kratka Vichy czy pepitka to kolejny detal, który ożywi męską stylizację niezależnie od pory roku. Projektanci marki nie unikają mocnych wzorów, takich jak koszula w kwiecisty wzór. Świetnym rozwiązaniem  są także koszule w drobny rzucik - kropki lub małe listki.

Szeroki wachlarz koszul w ofercie marki to swego rodzaju naturalne dopełnienie męskich garniturów, ale też sygnał dla panów, aby nie bali się wzorów i kolorów. W końcu to idealny sposób, aby wyrazić swój styl i emocje.

Garnitury, marynarki, koszule i dodatki LAVARD dostępne są w sieci salonach firmowych i sklepach mutlibrandowych w całej Polsce.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !