Felietony i Porady

Kolekcja deskorolek i longboardów od Hermes

Dodano 18 sierpnia 2017 02:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Kolekcja deskorolek i longboardów od Hermes

Projektanci wysokiej mody coraz częściej inspiracje czerpią z ulicy, czy z subkultur. Na wybiegach możemy zobaczyć casualowe oraz street wearowe stylizacje. Co za tym idzie, zmieniają się także takie dodatki, jak buty, torebki, czy biżuteria. Niektórych projektantów tak bardzo pochłonęła moda uliczna, że zaczęli tworzyć najróżniejsze dodatki.

Hermes poszedł w ślady takich domów mody jak Gucci czy Dior Homme. W sprzedaży pojawiła się linia autorskich deskorolek i longboardów. Zaprojektował je legendarny dyrektor kreatywny Hermes, Henri d’Origny. Sprzęt jest zbudowany z najwyższej jakości materiałów, np. jasnego drewna bukowego. Do ozdoby projektant użył archiwalnych printów Bouclerie Modern, Cavalcadour oraz Sangles en zigzag. 

Cena deskorolek i longboardów to około 3 tysięce dolarów. Do końca września można je kupić w butikach domu mody Hermes na całym świecie oraz w sklepie online.

Warto także wspomnieć, że  do kolekcji deskorolek i longboardów nawiązywała ostatnia kampania apaszek projektu francuskiego domu mody. To właśnie wtedy Hermes pokazał filmik promujący, którego akcja toczyła się w skate parku.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !