Felietony i Porady

Katy Perry stworzyła kolekcję butów sygnowaną swoim nazwiskiem.

Dodano 3 lutego 2017 02:02, przez Katarzyna Frąckowiak
Katy Perry stworzyła kolekcję butów sygnowaną swoim nazwiskiem.

Katy Perry to bardzo pracowita osoba. Jest piosenkarką, bierze udział w reklamach, wyprodukowała własne perfumy i wiele, wiele innych. Jest znana nie tylko ze swojej muzyki, ale także zachwyca swoim kolorowym stylem. Kobiety z całego świata wzorują się na niej. Katy Perry od dłuższego czasu chciała zaistnieć w świecie mody i zrobić coś własnego. Udało się jej!


Katy Perry właśnie spełniła swoje kolejne marzenie. Global Brands Group, który ma w swojej ofercie takie marki jak m.in. Calvin Klein, Michael Kors oraz Guess zaprosił ja do współpracy.
„Szukałam kogoś, kto najlepiej odzwierciedli moje pomysły, pozwalając mi na nieograniczony wkład w projekty” – oswiadczyla artystka.
Artystka chcąc podbić branżę mody, dołączyła do grona gwiazd, które mają swoje kolekcje. Jednak zamiast ubrań, gwiazda zaprojektowała buty.
16 lutego do sprzedaży trafi autorska kolekcja butów Katy Perry. Znajdziemy w niej m.in. seksowne szpilki, zabawne tenisówki oraz kolorowe sandały na słupku. Ceny wahać się będą od 59$ do 299$.
"To było dla mnie bardzo kreatywne wyzwanie. Pierwsza kolekcja obuwia sygnowana moim nazwiskiem to naturalny krok w mojej karierze”, mówi Perry.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !