Felietony i Porady

Głowa pełna blasku

Dodano 19 grudnia 2012 01:12, przez Materiał Sponsorowany
Głowa pełna blasku

Bartek Janusz od lat dba o włosy swoich klientek. Stawia na naturalność i dobrą kondycję włosów. Teraz do codziennej pielęgnacji dodaje kolekcję biżuterii do włosów. Subtelne i niepowtarzalne opaski zaprojektowane przez Bartka Janusza to klasyka w nowoczesnym wydaniu. To połączenie kobiecości z siłą wyrazu. Nowa kolekcja opasek Bartka Janusza jest już dostępna!

Biżuteria do włosów proponowana Przez Bartka Janusza to akcesoria XXI wieku. Historia zwyczaju noszenia takich opasek sięga jednak już starożytnego Rzymu i Grecji, gdzie opaski były charakterystycznym elementem przy stylizacji włosów. Z biegiem lat, sposób upięcia kobiecych włosów oraz wykorzystywane do tego akcesoria mówiły coraz więcej zarówno o jej statusie społecznym jak i stanie cywilnym.

Dzisiaj adresatką jest tak naprawdę każda kobieta. Opaski można wykorzystać zarówno na kolację lub wieczorne party, ale również z powodzeniem ubrać na co dzień do kurtki skórzanej i trampek.

Zaprojektowana przez Bartka Janusza biżuteria do włosów to ręcznie tworzone oraz malowane opaski. Dużym atutem jest solidna jakość wykonania. Bartek przywiązuje do tego szczególną wagę. Jakość jego usług oraz talent od początku były wizytówkami Bartka Janusza. Ma to również przełożenie w zaprojektowanych akcesoriach.

Inspiracji było wiele: filmy, sztuki teatralne, dużo podróżuję, odwiedzam ciekawe miejsca. Przyglądam się ulicy, słucham swoich klientek. To wszystko miało wpływ na moją twórczość. Z tej wiedzy i obserwacji skorzystałem również podczas tworzenia mojej pierwszej, autorskiej kolekcji akcesoriów do włosów – mówi Bartek Janusz.

W kolekcji można doszukać się ćwieków, szalenie modnych od kilku sezonów,  ale również delikatniejsze modele. Mocnym akcentem całej kolekcji  są  przepiękne opaski o kwiatowym designie,  ręcznie malowane.

Nie zapomniałem również o klientkach lubiących przepych, chcących wyróżnić się w tłumie moją propozycją są opaski w dużymi kamieniami (turkus, błękit)  obsypanymi kryształkami Swarovskiego. Myślę, że z powodzeniem można ubrać je również na ulicę – dodaje Bartek Janusz.

Kolekcja opasek Bartka Janusza dostępna jest obecnie w salonach przy ulicy Mokotowskiej 19 i Wilczej 72.
 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !