Felietony i Porady

Fruit Life™ – pyszne bukiety z owoców

Dodano 6 stycznia 2014 01:01, przez Materiał Sponsorowany
Fruit Life™ – pyszne bukiety z owoców

Fruit Life™ – pyszne bukiety z owoców

Słodki prezent, który jest czymś więcej, niż tylko niespodzianką

Wybór właściwego prezentu, który nie tylko zaskoczy, ale i ucieszy obdarowaną osobę, to niełatwa sprawa. Tak często nie wiemy co ofiarować nawet najbliższym – bo „mają wszystko”, albo po prostu nie mamy pomysłu. Nie warto ryzykować nietrafionego upominku, tylko wybrać jeden z cudownych i smakowitych bukietów FruitLife™.

Pomysł tworzenia bukietów z owoców powstał w Stanach Zjednoczonych.  FruitLife™ jest liderem na rynku florystycznych kompozycji owocowych w Europie wschodniej. Od 2011 roku  podbija serca klientów na Słowacji, a teraz rozpoczął walkę o podniebienia Polaków.

FruitLife™  oferuje owocowe bukiety – idealne prezenty na wiele różnych okazji – ślub, urodziny, wieczór panieński,  baby shower czy rocznice. To zupełnie nowa na ryku polskim forma upominku, a jednocześnie dekoracji – nie tylko pysznie smakuje, ale też cieszy oko. To najlepsze życzenia – słodkiego i zdrowego życia…

Owocowe bukiety FruitLife™ są przygotowywane na bieżąco, wyłącznie ze świeżych owoców, takich jak truskawki, ananasy, arbuzy, melony, jabłka Granny Smith, winogrona, kiwi czy mango. Można zamówić również bukiety, w których część owoców jest otoczona czekoladą, tak jak na przykład w okazałym bukiecie „Prestiż”.

Do wyboru jest kilkanaście rodzajów bukietów, w różnych wielkościach. Niektóre nazwy podpowiadają przeznaczenie – „Sukces”, „Tęsknię”, „Wspomnienie” czy „Kocham Cię”, inne są po prostu słodko-romantyczne – „Garść optymizmu”, „Marzenie”, „Promień słońca”…

Floryści, którzy je tworzą, są otwarci na inne propozycje, jeśli więc klient marzy o bardziej wymyślnym bukiecie – na przykład tylko z wybranych owoców – stworzą nową, wyjątkową kompozycję.

Tak więc niezależnie, czy wybierasz się na rankę, odwiedziny u przyszłej teściowej czy gratulujesz awansu koleżance w pracy  – zawsze znajdziesz odpowiedni bukiet.

Firma Fruitlife™ dostarcza owocowe bukiety w godzinach  9.00 – 20.00 przez siedem dni w tygodniu,  na terenie Warszawy oraz w jej okolicach.  Bukiety można również odebrać samodzielnie w warszawskim sklepie firmowym  przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 90 (tuż obok metra "Stokłosy").  A jeśli nie potrafimy zdecydować, który bukiet najbardziej będzie pasował do danej okazji, to nasi pracownicy z przyjemnością doradzą i wykonają wybrany bukiet w maksymalnie 30 minut. Ceny zaczynają się od 59 złotych.

Więcej informacji na temat owocowych bukietów znajduje się na stronie www.fruitlife.pl.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !