Felietony i Porady

Eleganckie narzuty marki Antilo

Dodano 15 grudnia 2012 06:12, przez Materiał Sponsorowany
Eleganckie narzuty marki Antilo

Zmiana wystroju w sypialni wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Czasem zamiast robić kapitalny remont wystarczy zainwestować w odpowiednie dodatki. Zmienić poszewki na poduszki, albo kupić nową narzutę. Jaką? Najlepiej wykonaną z najwyższej jakości materiałów, pięknie wykończoną, stylową, pasującą zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Narzuty marki Antilo spełniają wszystkie te kryteria, a nawet więcej. Są przyjemne w dotyku, eleganckie, finezyjne. Dostępne w chłodnych, jak i ciepłych odcieniach. Narzuta Vivian Grey, utrzymana w ciemnoszarej tonacji, ozdobiona eleganckim wzorem kwiatowym, będzie jak znalazł do skąpanej w szarościach, bieli czy czerni nowoczesnej sypialni. Mające ciepły odcień beżu narzuty Saida Beige, Samara Unico czy Mael Beige świetnie podkreślą klimat klasycznej sypialni, takiej o której w dzieciństwie marzyły prawie wszystkie kobiety. Narzuty Naya Malva oraz Melody Malva, utrzymane w szaro-wrzosowej bądź fioletowej kolorystyce, są zaś bardzo dobrym rozwiązaniem dla pełnych przepychu modernistycznych wnętrz. Dopełnieniem narzut są piękne poszewki na poduszki, dostępne w komplecie lub nie. Eleganckie, połyskujące, ozdobione geometrycznymi czy kwiatowymi wzorami odzwierciedlają bieżące trendy w dziedzinie dekorowania wnętrz. Wraz z tymi przepięknymi, kunsztownie wykonanymi narzutami zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Narzuty i poszewki na poduszki hiszpańskiej marki Antilo znajdziesz w ofercie sklepu internetowego z ekskluzywnymi dodatkami do domu Calvado.pl.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !