Felietony i Porady

Dwa salony Bartka Janusza

Dodano 19 grudnia 2012 06:12, przez Materiał Sponsorowany
Dwa salony Bartka Janusza

Stylista fryzur Bartek Janusz już od dekady dokonuje metamorfoz, dba o wizerunek polskich gwiazd oraz projektuje biżuterię do włosów. Z okazji 10-lecia swojej pracy otworzył nowe atelier, przy ulicy Wilczej 72 w Warszawie. To już jego drugi salon.  Pierwszy przy Mokotowskiej 19 to obecnie jedno z najważniejszych adresów modowych w Warszawie.

Bartek Janusz od zawsze wiedział, że chce byś stylistą fryzur. Technik uczył się u najlepszych: w Sztokholmie, Paryżu i Londynie. Do Warszawy przyjechał w 2001 roku i otworzył  swój pierwszy salon przy ulicy Chmielnej.

Salon bez nazwy, w ciągu kilku lat przyciąga gwiazdy z pierwszych stron gazet. Bartek zostaje stylistą fryzur gwiazd serialu „Na wspólnej” czy „Gotowe na zmiany”. Pracuje także przy pokazach mody:  L’Oreal, Max Mara, Escada, Bogner.

Marka Bartek Janusz powstaje w 2010 roku. Salon zmienia siedzibę i zostaje przeniesiony na ulicę Mokotowską 19. Na otwarcie salonu projektantka Gosia Baczyńska przygotowuje po raz pierwszy kolekcję Prêt-à-porter. To zapoczątkowało też nowy trend w salonie. Od tej pory atelier było nie tylko  mekką metamorfoz fryzjerskich, ale też miejscem gdzie promowani są młodzi projektanci.

Wśród stałych klientek Bartka Janusza są m.in. Grażyna Wolszczak, Ewa Gawryluk, Renata Dancewicz, Elżbieta Zającówna czy Aleksandra Woźniak.

Po 10 latach Bartek Janusz otwiera swój drugi salon, przy ulicy Wilczej 72. Nowoczesne i pełne światła wnętrze w całości zostało zaprojektowane przez Bartka Janusza.

Oba salony to wyjątkowe miejsce, w których klientki mogą zatroszczyć  się nie tylko o swoje włosy oraz paznokcie, ale również wykonać profesjonalny make up. Mogą także zakupić piękne kreacje polskich projektantów. U Bartka gościli już Aleksandra Kawłako (studentka prestiżowej Royal Academy of Fine Arts w Antwerpii), Ptaszek for man oraz Gosia Baczyńska. Obecnie można  podziwiać suknie wieczorowe, zaprojektowane specjalnie na tę okoliczność, autorstwa młodego projektanta Roberta Devotiona, laureata tegorocznej edycji konkursu Fashion Designer Awards.

Nowością jest kolekcja biżuterii do włosów zaprojektowaną przez samego gospodarza. Bartek Janusz jest wizjonerem i wielkim pasjonatem mody, do współpracy planuje zaprosić jeszcze kilku młodych, zdolnych designerów, a tym samym wzbogacić portfolio akcesoriów dostępnych w obu salonach. Już teraz biżuteria opasek, zaprojektowanych przez Bartka dostępna jest na Mokotowskiej 19, a od listopada na ul. Wilczej 72.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !