Felietony i Porady

Ceramika jest trendy czyli TRENDY zegarki od marki Atlantic

Dodano 18 grudnia 2012 01:12, przez Materiał Sponsorowany
Ceramika jest trendy czyli TRENDY zegarki od marki Atlantic

Najnowsze modele zegarków marki Atlantic, zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które poszukują biżuterii eleganckiej a jednocześnie wpisującej się w obecne trendy. Duże koperty, bransolety w stylu glamour, ceramika i błyszczące kamienie to cechy szczególne linii Atlantic Searamic.

Atlantic, to od przeszło 124 lat eleganckie i ponadczasowe modele zegarków. Cechuje je wysoka jakość wykonania, użycie najlepszych materiałów oraz elegancki design. W kolekcjach tej szwajcarskiej marki, każda wytworna kobieta znajdzie dla siebie idealny czasomierz, będący nie tylko precyzyjny mechanizmem odmierzania czasu, ale również wspaniałym dopełnieniem codziennych stylizacji.
Modele z kolekcji Atlantic Searamic zaprojektowano dla kobiet ceniących styl i najwyższej jakości wykonanie. Został dopracowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, takie jak ręcznie nakładane indexy, a do jego produkcji wykorzystano najlepsze materiały. Każdy model jest połączeniem ceramiki oraz stali szlachetnej. W bransoletę wkomponowano ceramiczne elementy, które nadają zegarkowi elegancki charakter. To idealna biżuteria dla kobiet lubiących zarówno elegancki, jak i bardziej casualowy look. 

Atlantic Searamic z okrągłą kopertą miał swoją premierę podczas targów biżuterii i zegarków BaselWorld w Bazylei i od razu wzbudził duże zainteresowanie damskiej części fanów marki. Ceramikę połączono ze stalą szlachetną a okrągłą kopertę wzbogacono kamieniami. Bardzo w stylu glamour.

Modele z kolekcji Atlantic Searamic zostały stworzone w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki czemu żadna z Pań nie musi decydować się na kompromisy, i może dobrać odpowiedni zegarek do własnego stylu. Searamic posiada także precyzyjny mechanizm kwarcowy i wskazuje godziny, minuty oraz sekundy. To typowy Atlantic, Swiss Made o najwyższej jakości. Zegarki marki Atlantic dostępne są w salonach sieci Time Trend oraz w dobrych sklepach z zegarkami na terenie całej Polski. Oficjalna strona marki www.atlantic-watch.pl

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !