Felietony i Porady

Black tie, cocktail & evening party – wyraź się z Versus Versace

Dodano 23 sierpnia 2018 02:08, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Black tie, cocktail & evening party – wyraź się z Versus Versace

Wieczorowe wyjścia rządzą się własnymi prawami. Inaczej przygotujemy się na bal czy galę,odmiennie na swobodniejsze wydarzenia w stylu cravate noire, kolejną historią są cocktail party.O sukcesie lub porażce stylizacji decydują detale. To własnie na nich warto skupić przykompletowaniu looku. W zadaniu tym pomoże Versus Versace.

W kobiecie piękne są szczegóły

Na najbardziej szykowne i formalne sytuacje zawsze decydujmy się na white tie. Wystawne suknieo pełnej długości same w sobie powodują „efekt WOW” i nie towarzyszą im rzucające się w okoornamenty. Drobna, biała biżuteria, na przykład z pereł, sprawdzi się w tym zestawieniu. W takim teżkolorze powinien być zegarek, najlepiej na cienkim pasku.

Prostota i kontrast

Na ciut swobodniejsze, a jednak wciąż eleganckie spotkania, pasowała będzie prosta sukienka do ziemi w klasycznych kolorach czerni lub czerwieni. By nie była tak jedno wymiarowa możemy sięgnąć po obfitą biżuterię. Idealnym motywem przewodnim może być zegarek w kontrastowym złocie. W końcu minimalistyczna sukienka pozwala na zestawienie jej z bardziej odważnymi dodatkami.

W pogoni za czasem

W toku codziennych obowiązków i wyzwań często nie mamy czasu wrócić do domu, by przebrać się przed popołudniowym cocktail party. W tej sytuacji najlepiej wybrać kostium lub sukienkę, które będąpasowały zarówno do biura jak i na spotkanie. Wystarczy zabrać ze sobą wieczorowe buty i dodatkina zmianę. Na tego rodzaju rautach można pozwolić sobie na więcej fantazji i swobody. Sukienka może kończyć się w okolicy kolan, zaś w kwestii dodatków można wręcz poszaleć – dozwolone są kolory,wzory i różne faktury.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !