Felietony i Porady

Atomy

Dodano 28 listopada 2016 02:11, przez Katarzyna Frąckowiak
Atomy


Atomy to bardzo świeża marka z Gdańska. Właśnie tam narodził się pomysł zrobienia minimalistycznych, geometrycznych oraz funkcjonalnych toreb. Każda z nich jest wykonana ze skóry bydlęcej. Cały proces twórczy odbywa się na terenie Trójmiasta i okolic. To bardzo ważne. Bardzo rzadko w butikach możemy znaleźć produkty wykonane w miejscu, którym mieszkamy. Projektantka tej marki dba o to, aby torebki od samego początku do samego końca były tworzone u lokalnych specjalistów.
Filozofia Atomów opiera się na koncepcji Lean Manufacturing. To metoda efektywnego zarządzania produkcją. Technika ta pozwala osiągnąć krótki czas realizacji, wysoką jakość produktu oraz racjonalnie wykorzystywać zasoby. Tam nic się nie marnuje. Każdy błam skóry jest rozcinany tak, aby nawet najmniejsze skrawki zostały potem wykorzystane na metki, paski czy niewielkie akcesoria. To się chwali!

W Atomach podoba mi się także to, że możemy mieć bezpośredni wpływ na to jak ostatecznie będzie wyglądać nasza torebka. . Możemy zmieniać kształty, mieć jedną, lub dwie na pasku - wszystko wedle naszych podszeb i wyobraźni.
Dlaczego wszystko jest tak przemyślane? Otóż projektantka Atomów zawodowo jest związana z architekturą. Oczywistym zatem jest, że na codzień poszukuje funkcjonalnych, przemyślanych i estetycznych form w swoim otoczeniu.
Polecamy Państwu stworzenie własnej kombinacji Atom Bag. Do wyboru są okrągłe, pół okrągłe oraz prostokątne torebki w kolorze czarnym lub naturalnym.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !