Felietony i Porady

The Art of Lounge by MOYE

Dodano 12 listopada 2018 03:11, przez Kasia Tilda Frąckowiak
The Art of Lounge by MOYE

MOYE, polska marka luksusowa specjalizująca się w naturalnych jedwabiach, przygotowała zjawiskową kolekcję, która celebruje sztukę wypoczynku – dziedzinę, która w dzisiejszych czasach jest często zapominana.To przypomnienie, że komfort i jakość są ponadczasowe.

Kolekcja The Art of Lounge to połączenie dwóch tkanin jedwabnych – piaskowanej satyny i buduarowego aksamitu. Pośród nowości znalazł się luksusowy komplet – bluza z kapturem i proste spodnie oraz klasyczny szlafrok z szalowym kołnierzem. To zdecydowanie idealna propozycja na chłodniejsze wieczory. MOYE dodało do swojej palety dwie nowe barwy – subtelny brąz oraz głęboki grafit. Znajdziemy je zarówno pośród akcesoriów, jak i sylwetek z delikatnie lejącym się dekoltem.

Kolekcja The Art of Lounge to również nowe modele luksusowych dodatków. Wśród nich znalazły się subtelne spinki do włosów, opaski z wiązaniem oraz apaszki. Całkowitą nowościąjest elegancka kosmetyczka. W kolekcji pojawiły się także bestsellery marki, czyli scrunchies i opaski na oczy w nowych odcieniach.

Najnowsza kampania inspirowana jest dziełami holenderskich mistrzów – ich kunsztem i zamiłowaniem do detalu. Kolorystyka nawiązuje do ich ulubionej palety barw. Klimatyczne zdjęcia naturalnej i subtelnej Magdaleny Klebańskiej (D’VISION) wykonała Dorota Porębska. O makijaż i włosy zadbała Aleksandra Lewandowska.

Kolekcja dostępna jest na www.moyestore.com, a także showroomie marki w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 44/16.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !