Felietony i Porady

Wspaniała lekkość dźwięku

Dodano 4 października 2017 02:10, przez Piotr Zyznowski
Wspaniała lekkość dźwięku

Wspaniała lekkość dźwięku

- Philips przedstawia nowe słuchawki Flite

 

Philips Flite Everlite SHL4805 to czysty dźwięk zamknięty w prostej, designerskiej formie. Nowa linia produktów Philips zainspirowana jest stylem życia ludzi, których aktywność i brak ograniczeń wymaga śmiałych i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki smukłej konstrukcji, idealnemu dopasowaniu i wyrafinowanemu wykończeniu słuchawek, muzyka jeszcze nigdy nie brzmiała tak lekko, ani nie wyglądała tak modnie!

 

Szybkie tempo życia to znak naszych czasów. Wokół pełno jest rzeczy, które nas rozpraszają: zarówno na poziomie dźwięków, jak i w warstwie wizualnej.

Philips Flite to odpowiedź na potrzebę uporządkowania otaczającego nas chaosu za pomocą ulubionych brzmień, połączona z minimalistycznym, bezpretensjonalnym designem.

Flite to linia superkompaktowych i ultralekkich nausznych słuchawek, stworzonych z myślą o aktywnym stylu życia ich użytkowników.

Dzięki subtelnej, składanej konstrukcji bez trudu można wsunąć je do torby lub plecaka, nie tracąc tym samym ani jednej nuty maksymalnych wrażeń muzycznych - nawet w najdalszej podróży. Te przenośne słuchawki cechuje nadzwyczajna lekkość, a mimo to zapewniają naprawdę mocne, czyste brzmienie. Wszystko za sprawą głośników o wysokiej mocy z membraną o grubości 32 mm. Dzięki funkcji zdalnego sterowania, urządzenie umożliwia nie tylko słuchanie muzyki, ale także odbieranie rozmów telefonicznych.

Philips Flite Everlite wyposażone są w ergonomicznie odchylone, miękkie gąbeczki, zapewniające jeszcze większą izolację akustyczną oraz niespotykany wcześniej komfort noszenia. Wąska konstrukcja pałąka i lśniące, owalne nauszniki tworzą elegancki, prosty design.

Ponadprzeciętną wygodę zapewnia także płaski, nie plączący się kabel zwiększający swobodę użytkownika i poręczność urządzenia.

Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: złoto-białej oraz grafitowej.

Cena: 179,99 PLN

Philips Flite Everlite SHL4805 dostępny jest w dobrych sklepach elektronicznych.

 

Philips Flite Everlite SHL4805 to:

  • Elegancki wygląd i wąskoprofilowy kształt
  • Większa poręczność i łatwość przechowywania, dzięki mniejszej wadze i kompaktowej budowie
  • Ergonomiczne, miękkie gąbki dla optymalnego komfortu, ograniczające przenikanie hałasu
    z zewnątrz
  • Płaski, nie plączący się kabel, zapewniający większą swobodę i poręczność, o zwiększonej wytrzymałości z zaciskiem odciążającym
  • Zdalne sterowanie umożliwiające słuchanie muzyki i odbieranie rozmów telefonicznych
  • Zapewniające czysty dźwięk głośniki wysokiej mocy o grubości membrany 32 mm

 

Dowiedz się więcej i znajdź nas na Facebook.com: www.facebook.com/PhilipsSound

 

Gibson Innovations

Jesteśmy Gibson Innovations a to, co nas najlepiej opisuje to miłości do muzyki. Łączymy innowacje, zaawansowane rozwiązania technologiczne, świetny dźwięk i wyrafinowane wzornictwo tworząc produkty dostarczające rozrywkę na najwyższym poziomie. Nasze dynamicznie rozwijające się portfolio skupia marki: Philips, Philips Fidelio, Gibson, Onkyo oraz Trainer. Jesteśmy częścią grupy Gibson Brands, jednej z najszybciej rozwijających się na świecie firm z branży music lifestyle. Wspólnie z markami wchodzącymi w skład grupy towarzyszymy muzyce podczas drogi, którą pokonuje, aby trafić do obiorcy począwszy od kreacji, poprzez ekspresję, kończąc na emocjach, które wywołuje.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !