Felietony i Porady

Fotospacer

Dodano 25 lutego 2017 02:02, przez Piotr Zyznowski
Fotospacer

Fotospacer po malowniczej Podkowie Leśnej i testowanie aparatu OLYMPUS E-M1 Mark II.

Sprzęt jest niezawodny- nie straszna była mu zimowa aura i deszcz dzięki uszczelnionemu korpusowi. Wygodny grip sprawia, że aparat pewnie leży w dłoni. Wydajny akumulator wytrzymał cztery godziny intensywnej eksploatacji w niskich temperaturach. Jakość fotografii jest bardzo wysoka, odwzorowanie kolorów naturalne, dotykowy obracany ekran działa intuicyjnie, wizjer elektroniczny tworzy jasny obraz. Aparat jest szybki, a hybrydowy autofokus wraz ze skuteczną stabilizacją sprawia, że wszystkie zdjęcia są ostre, nawet w trybie seryjnym. To solidny sprzęt do reportażu i przyrodniczych plenerów czy dalekich podróży dla bardziej wymagających pasjonatów fotografii i co najważniejsze cały sprzęt jest lekki, co przy dłuższej eksploatacji jest odczuwalne. Koniec z ciężkimi plecakami, można w końcu skupić się na robieniu zdjęć.

W ciągu dnia dotarliśmy do głównych atrakcji Podkowy Leśnej o których opowiadała Agnieszka Zuzga z Warszawskiej Fabryki Spacerów.

Zdjęcia wykonane aparatem firmy OLYMPUS E-M1 Mark II z obiektywami M. Zuiko Digital ED 12–40mm f/2,8 PRO oraz M. Zuiko Digital ED 75mm f/1,8 ED MSC.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !