Felietony i Porady

VERSUS VERSACE – powrót do biura w wielkim stylu

Dodano 31 lipca 2018 02:07, przez Kasia Tilda Frąckowiak
VERSUS VERSACE – powrót do biura w wielkim stylu

Półmetek wakacji za nami. Odprężeni i skąpani w słońcu jesteśmy daleko od obowiązków zawodowych. Powrót do biura warto sobie osłodzić i podejść do tego zagadnienia od przyjemnejstrony. W rytm służbowych zadań dobrze wprowadzi nas wybór nowej garderoby. Jednak praca nie musi oznaczać rutyny i powtarzalności. Sposobów na wyrażenie siebie, a jednocześnie pozostanie w dobrym tonie, zapewni Versus Versace.

Pokaż się z najlepszej strony

Kluczowe spotkania, podpisanie nowej umowy, przetarg – najważniejsze jak się do nich przygotujesz.Niemniej, odpowiednia stylizacja pozwoli czuć się pewnie i jednocześnie swobodnie, czyli +10 do sukcesu. Obfita biżuteria nie jest wskazana przy tego typu okazjach. Zdecydowanie lepiej ograniczyć się do subtelnej bransoletki czy zegarka. W kluczowych momentach zawsze sprawdzi się klasyka. Czerń, granat, srebro, prostota to evergreeny. Skórzane paski, oszczędne koperty z jednym motywemprzewodnim będą strzałem w dziesiątkę.

Więcej luzu

Oczywiście nie każdy dzień w pracy jest przełomowy i zdarzają się mniej oficjalne momenty. Pamiętaj, by mieć na względzie ogólny dress code twojego biura. Klasyczne jeansy czy swobodniejsza koszulamogą zagościć wśród biurowych stylizacji od czasu do czasu. Podobnie jest przy doborze czasomierza. Możesz sięgnąć po kolor i wzory. Ważne, aby zegarki posiadały jedną, przewodnią barwę paska i jedną tarczy. Nie chcesz przecież, by był on dominantą, a jedynie dodatkiem do looku.

Zamiast błyskotek

Jeżeli zaś wolisz bardziej biżuteryjny styl, sięgnij po zegarki na bransolecie. Ogniwa poszczególnych modeli oraz wzory koperty i tarczy stanowią historię samą w sobie i będą ciekawym uzupełnieniemgarnituru czy kombinezonu.

Czas w biurze płynie inaczej niż podczas urlopu. Jednak z dobrze dobranym zegarkiem o włoskim sznycie będzie biegł zgodnie z indywidualnym rytmem.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !