Felietony i Porady

Fidget Spinner zaprojektowany przez Zana Bayne

Dodano 11 czerwca 2017 02:06, przez Katarzyna Frąckowiak
Fidget Spinner zaprojektowany przez Zana  Bayne

Niezaprzeczalnie ostatnim hitem Instagrama jest... Fidget Spinner. Co to takiego? To zabawka, która ma nas odstresować. Ostatnio na jej punkcie szaleją wszyscy!

Fidget Spinner został stworzony w 1993 roku przez Catherine Hettinger z Florydy. Gadżet składa się z czterech łożysk połączonych metalem lub plastikiem. Wprowadzony w ruch obrotowy, potrafi bardzo długo się kręcić. Trzymamy go jedną ręką, a drugą kręcimy. Można wykonywać nim nieskończenie wiele trików. 

Fidger Spinner to nie tylko hit wśród młodzieży. Ten gadżet można znaleźć także w torebkach fashionistkach. Swoje Fidger Spinnery mają Kendall Jenner czy Alanna Arrington.

Cóż, jak to w świecie mody bywa, wszystko powinno być ładne i stylowe. Projektantka Zana Bayne postanowiła stworzyć swoją własną modową wersję Fidget Spinner. Problemem dla niej jest tworzywo, z którego został wykonany. Chodzi o plastik. Zdaniem projektantki nie jest wystarczająco szykowny i nie pasuje do torebek miłośniczek mody. Zaprojektowany przez nią Fidget Spinner, w całości jest wykonany ze skóry, a dodatkowo nabity ćwiekami.

“Cały zespół w moim atelier po prostu pokochał Fidger Spinner. Pomyślałam, że to świetny pomysł, żeby stworzyć skórzaną wersję w naszym stylu. Właściwie spinnery już są gadżetem na topie, cały świat się nimi bawi. Kiedy wstawiliśmy na Instagram naszą skórzaną wersję, pozytywne reakcje były natychmiastowe”, powiedziała Zana i jej partner Todd Pendu.
“Wszystko, co jest wykonane ze skóry wygląda po prostu lepiej”, dodają.

Fidger Spinner Zana Bayne można kupić w dwóch wersjach. Do wyboru mamy czarną i beżową skórę, której brzegi wykończone są 34 srebrnymi, płaskimi ćwiekami. 

Zabawkę możemy kupić na stronie Zana Bayne za 75 $. To tylko z pozoru duży wydatek. Jest to bowiem gadżet stylowy, ale przede wszystkim będzie  służył przez wiele lat. Poza tym zapewni nam mnóstwo zabawy i spokój umysłu. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !