Felietony i Porady

Wyślij wiadomość z koncertu Hendrixa!

Dodano 20 marca 2010 07:03, przez Redakcja
Wyślij wiadomość z koncertu Hendrixa!

''Valleys of Neptune'' długo oczekiwany album Jimiego Hendrixa zawierający dwanaście studyjnych, wcześniej niepublikowanych utworów w pierwszym tygodniu po premierze zadebiutował na 4 miejscu listy Billboard 200 a w Polsce na 23 pozycji listy sprzedaży OLIS.

„Odpowiedź konsumentów na płytę Valleys of Neptune i katalog Jimi Hendrixa była fenomenalna” powiedział Adam Block Dyrektor Legacy Recordings. „Ta pozytywna reakcja świadczy o tym, że duch Jimiego od wielu pokoleń  inspiruje i motywuje fanów ”

Na oficjalnej stronie Jimiego Hendrixa zadebiutowała dziś interaktywna podstrona www.JimiMessaging.com , z której fani Jimiego mogą wysyłać wiadomości do rodziny i przyjaciół będąc w tłumie fanów podczas historycznego występu Hendrixa na Isle of Wingh Festival z 1970 roku. Sprawdzcie koniecznie jak to działa !!!!

Oprócz nowego albumu Valleys of Neptune ukazały się ekskluzywne wydania klasycznych albumów Mistrza oraz unikatowe wydawnictwa CD/DVD, Blu-Ray oraz DVD.

Ogromna, odnowiona spuścizna muzyczna Jimiego Hendrixa  to wspaniała okazja dla licznych fanów tego wykonawcy do uzupełnienia swoich zbiorów oraz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie muzykę na najwyższym poziomie do zapoznania się dorobkiem tego fenomenalnego artysty.

Źródło: Sony Music

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !