Felietony i Porady

Wspaniała wiadomosć dla fanów Jimiego Hendrixa!

Dodano 30 stycznia 2013 12:01, przez Redakcja
Wspaniała wiadomosć dla fanów Jimiego Hendrixa!

W ramach trwajacych odchodów 70. rocznicy urodzin Wirtuoza Gitary i na rozgrzewkę przed nadchodzącą premierą nowego studyjnego albumu „People, Hell and Angels” 7 lutego w sieci kin MULTIKINO odbędzie się projekcja koncertu JIMI HENDRIX: LIVE AT WOODSTOCK. Koncert ten  nagrany w 1969 roku podczas słynnego Festiwalu w Woodstock zawiera nigdy wcześniej niepokazywane wersje "Foxy Lady", "Message To Love", "Hey Joe", "Spanish Castle Magic" i "Lover Man".

5 lutego ukaże się unikatowy singiel winylowy Jimiego „Somewhere” zapowiadający nowy album, którego premiera odbędzie się 5 marca. Na płycie „People, Hell and Angels”  znajdzie się dwanaście niepublikowanych studyjnych utworów Jimiego z lat 1968 – 1970.

Janie L. Hendrix, powiedziała: "Cieszymy się, że możemy opublikować album PEOPLE, HELL & ANGELS w czasie obchodów 70. rocznicy urodzin mojego brata. Ta płyta podkreśla to, co wiemy cały czas: że nigdy nie było i nigdy nie będzie muzycznej siły równej jego sile. Czerpiemy inspirację z tego, co pozostawił nam i następnym pokoleniom …po prostu na wieczność”.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !