Felietony i Porady

Whitney Houston powraca!

Dodano 20 sierpnia 2009 11:08, przez Krzysztof Malinowski
Whitney Houston powraca!

Whitney Houston powraca! Pierwszym oficjalnym singlem z nowej płyty artystki ‘I Look To You’ jest kompozycja  ‘Million Dolar Bill’ – dynamiczny kawałek autorstwa samej Alicii Keys!  Już od najbliższego poniedziałku, 24 sierpnia, utwór ten będzie można ściągnąć za darmo rejestrując się w sklepie muzycznym Nokia Music Store pod adresem: http://music.nokia.pl/ . Uwaga – ilość darmowych ściągnięć ograniczona!

Światowa premiera nowej płyty Whitney Houston ' I Look To You' w Polsce ukazująca się w edycji Eco Style i niskiej cenie zaplanowana jest na 31 sierpnia, 2009r. nakładem Arista Records / Sony Music Entertainment. Jest to siódma studyjna płyta artystki, podczas nagrywania której Whitney na powrót współpracowała z jej odkrywcą, mentorem i uznanym producentem – Clivem Davisem. Do pracy nad albumem Houston zaprosiła też topowych producentów młodego pokolenia: Ne-Yo, Akona i Swizz Beatz. 

Od czasu debiutanckiego albumu zatytułowanego po prostu ‘Whitney’ , który został wydany w 1985r. Whitney Houston osiągnęła wielki sukces na całym świecie. W dotychczasowej karierze sprzedała ponad 170 milionów płyt, singli i DVD na świecie. Wymieniana w Księdze Rekordów Guinessa jako ‘najczęściej nagradzona artystka wszech czasów’ ma w swoim dorobku aż 411 nagród, w tym 6 nagród Grammy, 2 nagrody Emmy, 23 nagrody American Music Awards oraz 16 nagród Billboard Music Awards… Houston w dalszym ciągu jest wielką siłą na współczesnym rynku muzycznym.

Źródło: Sony Music

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !