Felietony i Porady

Susan Boyle – I Dreamed a Dream

Dodano 26 października 2009 08:10, przez Redakcja
Susan Boyle – I Dreamed a Dream

Skradła serca milionom, stając się fenomenem portalu You Tube z ponad 300 milionami odsłon z jej występem w angielskiej edycji programu ''Mam Talent''. Stała się inspiracja dla wszystkich tych, którzy mają marzenia. Mowa o Susan Boyle, która już 23 listopada zaprezentuje swój zachwycający, debiutancki album.

Susan zaskoczyła cały świat swoim pełnym emocji, zapierającym dech w piersiach wykonaniem musicalowego klasyka ''I Dream A Dream'', kiedy tylko jej stopa postawiła pierwszy krok na deskach sceny programu ''Mam Talent''.


Album ''I Dreamed A Dream'' wyprodukowany został przez światowej sławy producenta – Steve’a Maca. Dzięki jego współpracy z Susan, miliony wielbicieli talentu Boyle, będą mogli przekonać się jej o niesamowitych możliwościach wokalnych. Na płycie poza tytułowym utworem ''I Dreamed A Dream'' z musicalu ''Les Misérables'' oraz klasykiem ''Cry Me A River'', znajdą się kompozycje z repertuaru Rolling Stones (Wild Horeses), Madonny (You’ll See), The Monkees (Daydream Believer) oraz kompozycja napisana specjalnie dla Susan, zatytułowana ''Who I Was Born To Be''.

Susan z entuzjazmem opowiada :''Było moją największą ambicją nagranie płyty i udało mi się osiągnąć ten cel. Ta niesamowita przygoda pozwoliła mi uwierzyć w siebie, odnaleźć się na nowo i spełnić moje marzenie. Nie bójcie się sięgać po własne marzenia''.Premiera: 23 listopada 2009Źródło: Sony Music

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !