Felietony i Porady

Sonar powracają z nowym teledyskiem "Pod Prąd"

Dodano 23 lipca 2017 12:07, przez Katarzyna Frąckowiak
Sonar powracają z nowym teledyskiem "Pod Prąd"

Sonar to zespół, który ciężko skategoryzować. Ich fascynacja trip-hopem oraz zmysłową elektroniką sprawiły, że tworzone przez nich piosenki są naprawdę wyjątkowe. Co wyróżnia Sonar na polskim rynku muzycznym? Przede wszystkim to, że ich teksty są wyłącznie w naszym rodzimym języku. Odpowiada za nie genialny Mateusz Holak. Delikatny głos Leny, żywa perkusja, kwartet smyczkowy oraz ciekawi goście współpracujący z zespołem. To tylko kilka elementów, które składają się na niepowtarzalność Sonar.

Może za oknem pogoda nie jest wakacyjna, ale Sonar rozgrzewa nasze serca. Zespół wypuścił właśnie nowy teledysk do piosenki “Pod Prąd”. Na ponad trzy minutowym video autorstwa Mirona Chomackiego możemy podglądać beztroski dzień z życia przyjaciółek, spędzających wakacje nad jeziorem. Wygłupiają się, robią sobie zdjęcia, tańczą, słuchają muzyki, bawią się. Są szczęśliwe, beztroskie, żyją chwilą. 

Utwór “Pod Prąd” to taneczny, wpadający w ucho hymn młodości, który zapowiada drugi album zespołu. Pojawi się na początku przyszłego roku.

Serdecznie zapraszamy do osłuchania utworu oraz obejrzenia teledysku “Pod Prąd”. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !