Felietony i Porady

Przed Państwem Paloma Faith!

Dodano 16 października 2009 05:10, przez Redakcja
Przed Państwem Paloma Faith!

Nowe muzyczne ''odkrycie'' z Wielkiej Brytanii. Niesamowicie uwodzący wokal, olśniewająca, charakterystyczna uroda a wszystko to wypełnione po brzegi klimatem Londynu z lat 50-tych ubiegłego wieku. Wystarczy zwrocic uwagę na jej sposob wypowiedzi, ubierania się albo jej występy na żywo (dzięki którymi 'na głowę bije' inne wokalistki retro) aby z miejsca zauważyć, że mamy do czynienia z prawdziwą osobowością. Przed Państwem Paloma Faith!

Jest pół-Hiszpanką, pół-Brytyjką. Pracując jako asystentka magika była na scenie przecinana w pół, tańczyła w burlesce, studiowała wiedzę teatralną, występowała jako aktorka, uwielbia malować - to tylko kilka z jej talentów. Zaśpiewa na nowej płycie Basement Jaxx, zobaczymy ją w ostatnim filmie Heatha Ledgera i wreszcie na koniec września planuje premierę swojej debiutanckiej płyty "Do You Want The Truth Or Something Beautiful?". Z krążka pochodzi już przebój 'Stone Cold Sober'  - energetyczny, podbity dęciakami kawałek który pokochają wszystkie stacje radiowe. Za to w kolejce do miana przeboju roku stoi już ‘New York’  - kto słyszał, ten wie o czym mówimy…

Mimo że osiągnęła tak wiele, prawdziwa historia Palomy Faith dopiero się rozpoczyna... Zapamiętajcie to imię i nazwisko. Zostanie z wami na długo!

Premiera: 19 października 2009

Źródło: Sony Music

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl