Felietony i Porady

Pitbull nagrał utwór z Akonem

Dodano 27 listopada 2009 08:11, przez Redakcja
Pitbull nagrał utwór z Akonem

Goszczący ostatnimi czasy w kawałkach takich gwiazd jak Shakira czy Jennifer Lopez, tym razem rapper postanowił sam zaprosić do współpracy artystę, który wspólnie z Pitbullem w jednym kawałku jest zdecydowanym gwarantem sukcesu, mowa o Akonie.

Wspólny singiel Pitbulla i Akona nosi tytuł ''Shut it Down'' i pochodzi z najnowszego krążka Armando Christiana Péreza, ''Rebelution'', który nakładem Sony Music Poland zadebiutował w Top 50 najlepiej sprzedających się płyt na polskim rynku. Singiel i video do ''Shut It Down'' jeszcze w listopadzie trafia do polskich rozgłośni radiowych i muzycznych stacji TV.

Pitbull a dokładniej Armando Christian Pérez to amerykański rapper, który na październik zapowiada polską premierę nowego albumu ''Rebelution''. Na płycie znajduje się piosenka, która skutecznie zapowiada premierę krążka, sama będąca już teraz prawdziwym hitem klubów, imprez, rozgłośni radiowych i telewizyjnych stacji muzycznych - ''I Know You Want Me (Calle Ocho)'' ze znanym refrenem ''1,2,3,4 Rumba'' Pitbull jednak nie ma zamiaru zwalniać tempa i listy przebojów zaczyna szturmować kolejny hit produkcji Armanda – chwytliwy kawałek ''Hotel Room Service''. Naładowany pozytywną energią krążek ''RebelutioN'' pełen jest zaproszonych do współpracy przez Pitbulla gości. We wspomnianym już ''Shut It Down'' usłyszymy Akona, w kawałku ''Krazy'', nawijkę popełnił Lil Jon. Na płycie usłyszeć można także Afery Storm, Nayer & Bass Ill Euro, The New Royales, B.o.Ba oraz Slima. Wydany kilka tygodni temu w Stanach Zjednoczonych album ''Rebelution'', szturmem wdarł się do Top 10 Billboard Top 200 Albums chart.

Źródło: Sony Music

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !