Felietony i Porady

Nowy teledysk Oly. ,,Growing Young".

Dodano 3 lutego 2017 02:02, przez Katarzyna Frąckowiak
Nowy teledysk Oly. ,,Growing Young".

Do internetu trafił długo oczekiwany klip polskiej wokalistki Oly. ,,Growing Young". Jednak dzień wcześniej w Warszawie odbyła się impreza promująca go. Osoby, które przybyły na wydarzenie, mogły nie tylko jako pierwsze obejrzeć video, ale także posłuchać nowych, elektronicznych aranżacji wybranych piosenek z debiutanckiego albumu ,,Home". Pojawiło się także kilka utworów z nadchodzącej nowej płyty. U boku Aleksandry Komsty wystąpił muzyk Andrzej Konieczny.
Teledysk do piosenki ,,Growing Young" został zrealizowany w formie prawie pięciominutowego filmu. Inspiracją była seria zdjęć ,,The Adventures of Guille and Belinda and the Enigmatic Meaning of their Dreams" argentyńskiej fotografki Alessandry Sanguinetti. To historia dwóch kuzynek wkraczających w okres dojrzewania. Kiedy były dziećmi, łączyła ich wyjątkowa więź. Stając się młodymi kobietami, ich relacja ulega rozpadowi.
„Growing Young” to utwór, który porusza temat dorastania, a także towarzyszącej mu wewnętrznej przemianie. Opowiada o tęsknocie za światami, których nie poznamy, o walce z własnymi słabościami i poszukiwaniu siebie w ciągle zmieniającej się rzeczywistości. To utwór o strachu przed zatraceniem dziecięcego spojrzenia na otaczający świat”, mówi Oly.

Za reżyserię odpowiedzialna jest Katarzyna Sawicka, młoda reżyserka i montażystka, absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej, nominowana na festiwalach Berlin Music Video Awards 2016 oraz YACH Festiwal 2016, za teledysk brytyjskiego zespołu Sykoya ,,Closer" oraz do utworu ,,Answer Me" BOKKI.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !