Felietony i Porady

Klip promujący nową płytę Gorillaz

Dodano 4 czerwca 2018 03:06, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Klip promujący nową płytę Gorillaz

Gorillaz zadebiutowali na rynku fonograficznym w 2001 roku albumem Gorillaz. Dziś mają na koncie już pięć płyt.

Jedyna w swoim rodzaju animowana formacja Gorillaz już za kilka tygodni wzbogaci swoją dyskografię o kolejną płytę

Pod koniec czerwca będziemy mogli posłuchać nowej płyty Gorillaz. Nowy krążek zespołu nosi tytuł “The Now Now”, a jego premiera odbędzie się 29 czerwca. Znajdzie się na niej 11 utworów, które wyprodukował zespół, James Ford i Remi Kabaka. 

Nagrania odbyły się w lutym 2018 roku w londyńskim Studio 13. Stały skład Gorillaz to 2D, Murdoc Niccals, Russel Hobbs i Noodle. Jednak tym razem, czasowo niedysponowany Murdoc został zastąpiony na gitarze basowej przez kreskówkowego łobuza z Gangreen Gang o imieniu Ace.

Przypominamy, że zespół wystąpi 6 lipca na scenie głównej festiwalu Opene’er w Gdyni. Polscy fani mogą więc liczyć na porcję starych przebojów, jaki i premierowy materiał.

Singlami zwiastującymi płytę zostały nagrania: “Humility” oraz “Lake Zurich”, które są już dostępne w internecie. Teledyski to ważna część uniwersum Gorillaz. Grupa udowadnia to po raz kolejny, prezentując niesamowity klip do singla „Humility”. Za reżyserię odpowiada Jamie Hewlett. Klip nakręcono w Venice Beach w Kalifornii, u boku 2D na rolkach występuje w nim również aktor Jack Black.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !