Felietony i Porady

Najgłośniejsza cisza w Warszawie

Dodano 26 listopada 2009 08:11, przez Redakcja
Najgłośniejsza cisza w Warszawie

W najbliższy piątek, 27 listopada, cisza nocna w Warszawie nabierze nowego wymiaru. Od godziny 22.00 rozpocznie się Red Bull Silent Party – impreza na kilkaset osób, której kompletnie nie usłyszą sąsiedzi. Warszawa będzie pierwszym przystankiem na trasie Red Bull Silent Party, imprezy, której nie słychać z zewnątrz, chociaż wewnątrz sali buzuje wulkan energii. Dla postronnego obserwatora w sali jest tłum ludzi tańczących w ciszy, ale kiedy założy się słuchawki, wszystko się zmienia.

Sprawdzona na Zachodzie formuła jest prosta: dwóch didżejów, każdy reprezentujący inny styl grania i inny rodzaj muzyki. Na wejściu, każdy silent-imprezowicz dostaje bezprzewodowe słuchawki i…wszystko się zaczyna. Sprzęt daje możliwość przełączania się z jednego grającego DJ-a na drugiego, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mogą słuchać muzyki, na którą w danej chwili mają ochotę.

W Warszawie grać będą: DJ MINI - Hip Hop, Funk i Disco oraz DJ SYLWIA (HHM)  - Fidget, Techno i Piano Stab. Warszawskie Red Bull Silent Party startuje w piątek, 27 listopada od godziny 22.00 w akademiku „Sabinki” Szkoły Głównej Handlowej. Organizatorzy zapewniają dobry klimat i muzykę. Zapowiada się zabawa dla kilkuset osób.

Pozostałe przystanki serii Red Bull Silent Party odbędą się: 28 listopada we Wrocławiu, 4 grudnia w Olsztynie i 5 grudnia w Gdańsku.


Co: Red Bull Silent Party
Kiedy: Piątek, 27 listopada, od 22:00
Gdzie: Piętro I w Domu Studenckim Sabinki, ul. Niepodległości 147.
Start: 22:00

Źródło: Red Bull

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !