Felietony i Porady

Me And That Man wystąpią w Teatrze Szekspirowskim

Dodano 15 września 2017 03:09, przez Katarzyna Frąckowiak
Me And That Man wystąpią w Teatrze Szekspirowskim

Me and That Man to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka, folku i country. Powstał w 2016 roku z inicjatywy polskiego gitarzysty i wokalisty Adama „Nergala” Darskiego, znanego z występów w zespole Behemoth oraz brytyjskiego wokalisty i gitarzysty Johna Portera. Debiutancki album studyjny formacji zatytułowany „Songs of Love and Death” trafił do sprzedaży w marcu 2017 roku. 

“Projekt Me And That Man to dwóch samotnych facetów, którzy znaleźli się w miejscu, w którym nie byli nigdy wcześniej, którzy nagle poznają się i podają sobie ręce. To pokazuje, jak muzyka zbliża: dwóch zupełnie obcych ludzi rozpoczyna wspólną, artystyczną przygodę. Nie było to łatwe, ale obydwaj zdecydowaliśmy, że nie pójdziemy na żadne kompromisy, które są nieodłącznym niebezpieczeństwem każdej muzycznej współpracy. Na szczęście wiemy, że w tym przypadku, tym lepiej dla nas”, mówi John Porter.

“24 marca. Długo czekaliśmy na ten dzień… bo w końcu owoc naszej dwuletniej wędrówki ujrzy światło dnia (albo nocy…). Wychodzimy ze strefy komfortu, żeby zredefiniować to kim jesteśmy jako artyści. O tej drodze i nie tylko opowiada płyta “Songs of Love and Death, z której jesteśmy potwornie dumni! Me And That Man to nowe rozdanie, nowy ekscytujący rozdział w życiu moim i mr. Portera…! Zapraszamy do naszego kościoła… tylko pamiętajcie, że ten kościół jest czarny!”, dodaje Adam Darski.

Płyta zespołu Me And That Man “Songs of Love and Death” ukazała się na cały świecie nakładem angielskiej firmy Cooking Vinyl, za dystrybucję w Polsce odpowiada Wydawnictwo Agora.

Me And That Man ruszają w jesienną trasę koncertową. 

21 września Toruń (Lizard King)

22 września Zielona Góra (Kawon)

23 września Katowice (Fabryka Porcelany)

24 września Wrocław (Zaklęte Rewiry)

28 września Poznań (Aula Artis)

29 września Warszawa (Palladium)

30 września Gdańsk (Teatr Szekspirowski)

1 października Szczecin (Sala Koncertowa)

4 października Bielsko-Biała (Galeria Bwa)

5 października Kraków (Teatr Variete)

6 października Rzeszów (Luka)

7 października Łódź (Wytwórnia)

8 października Białystok (Zmiana Klimatu)

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !