Felietony i Porady

Mark Ronson & The Business Intl – poznaj szczegóły nowej płyty!

Dodano 13 sierpnia 2010 03:08, przez Redakcja
Mark Ronson & The Business Intl – poznaj szczegóły nowej płyty!

Nowy album twórcy brzmienia Amy Winehouse, Adele, Lily Allen, Daniela Merriweathera czy Kaiser Chiefs -  ''Record Collection'' już pod koniec września! Jak zapowiada sam artysta - tym razem żadnych coverów i żadnych trąbek - teraz Mark Ronson stawia na retro syntezatory, oldschoolowy hip-hop, pop a la lata 80-te i brzmienie indie z lat 90-tych.

Co może powstać z tej mieszanki? Szalone przeboje na miarę znanego już singla Bang Bang Bang, w którym wokalnie udzielają się Q-Tip (The Roots) i MNRD (grająca na klawiszach w koncertowym składzie Yeah Yeah Yeahs). Jakby tego było mało, Mark postanowił po raz kolejny zaprosić do współpracy słynny znajomych wokalistów, stąd na płycie też takie nazwiska jak Simon Le Bon (Duran Duran), D'Angelo, Boy George, Ghostface Killah czy goszczący niedawno w Polsce... London Gay Men's Choir! Warto dodać, że współ-kompozytorami utworów na płycie są muzycy Scissor Sisters, The Drums, Dirty Pretty Thing, Miike Snow, Zutons i The View a także królowa popowych przebojów Cathy Dennis (współautorka m.in. ''Can't Get You Out of My Head'', ''Toxic'' czy ''California Gurls'').

Zapowiada się jedno z ciekawszych muzycznie wydarzeń tego roku. Takiej 'Record Collection' nie wypada nie mieć w swojej kolekcji!

Premiera: 27 wrzesień 2010

Źródło: Sony Music

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl