Felietony i Porady

Lady GaGa z rekordową liczbą nominacji do MTV VMA 2010

Dodano 7 sierpnia 2010 06:08, przez Redakcja
Lady GaGa z rekordową liczbą nominacji do MTV VMA 2010

Lady GaGa zdominowała tegoroczne nominacje do MTV Video Music Awards 2010. Artystka otrzymała aż 13 szans na statuetkę Moonmana. O tym, czy ta liczba okaże się szczęśliwa, będzie można przekonać się w niedzielę 12 września podczas ceremonii wręczenia MTV VMA`s w Nokia Theater w Los Angeles. Relacja na żywo w MTV Polska w nocy z 12 na 13 września o g. 02:00.

Lady GaGa to pierwsza artystka w historii nagród MTV VMA`s, która otrzymała dwie nominacje w tej samej kategorii – „Teledysk Roku” - dla hitów „Bad Romance” oraz „Telephone”. Rekordowa jest również liczba nominacji, które zdobyła wokalistka. Tuż za Lady Gagą znalazł się Eminem z 8 nominacjami, w tym w takich kategoriach jak „Teledysk Roku” oraz „Najlepszy teledysk męski”. Wśród nominowanych po raz pierwszy znaleźli się Ke$ha, Justin Bieber, Florence and the Machine czy Drake. Szansę na wygraną mają również takie sławy, jak Alicia Keys, Pink, 30 Seconds to Mars, Katy Perry i Usher.

Nazwiska gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii i wręczą nagrody, poznamy wkrótce.

Ceremonia MTV VMA`s dotrze w tym roku do 1,2 miliarda widzów w 63 oddziałach MTV na całym świecie.

MTV Video Music Awards 2010 sponsorują: 5® REACT™ Gum, freecreditscore.com™, Honda CR-Z Sport Hybrid, Rhapsody®, Taco Bell® oraz Verizon Wireless.

Źródło: Informacja prasowa

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !