Felietony i Porady

Koncert Muse w Multikinie

Dodano 6 marca 2014 12:03, przez Katarzyna Frąckowiak
Koncert Muse w Multikinie

Sieć Multikino szykuje specjalne wydarzenie dla fanów muzyki alternatywnej. Już 17 marca w wybranych kinach będzie można ponownie zobaczyć wspaniały show zespołu Muse oraz usłyszeć 20 piosenek, w tym hity z ich najnowszego albumu „The 2nd Law”, ale także pozostałe przeboje (nie zabraknie takich hitów jak: „Uprising”, „Supermassive Black Hole”, „Time Is Running Out”, „Starlight” oraz kultowego „Plug-In Baby”). 

Muse to grupa rockowa pochodząca z Anglii. Zespół łączy rock alternatywny, rock progresywny, muzykę poważną, funk i elektronikę. The Sun podsumowało: „Chłopaki z Muse są nie z tego świata”. Trudno się z tym nie zgodzić. Każdy koncert jest wyjątkowy. To pokaz niesamowitych umiejętności muzycznych oraz wyjątkowej technologii. Występ, który będzie można obejrzeć w Multikinie to show, na które przyszło ponad 60 000 osób. Nie często gościmy takie zespoły z wizytą w Polsce, dlatego warto wybrać się na owe wydarzenie.

„Muse – Live at Rome Olympic” będzie można zobaczyć 17 marca o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Czechowice – Dziedzice, Bydgoszcz, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Poznań – Multikino 51, Kraków, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Lublin oraz Katowice.

BILETY

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !