Felietony i Porady

Koncert AC/DC w Warszawie!

Dodano 11 stycznia 2010 11:01, przez Redakcja
Koncert AC/DC w Warszawie!

Ponad trzy dekady kariery AC/DC stanowią dla świata istotne źródło mocy i energii. Od momentu powstania (1973 rok) twórczość AC/DC zdobywa świat. Liczne wyprzedane trasy koncertowe i sprzedaż albumów w liczbie ponad 150 milionów egzemplarzy, uczyniły grupę AC/DC jednym z 5 najlepiej sprzedających się zespołów na świecie. Ostatni album studyjny – „Black Ice” - osiągnął nakład 8 milionów egzemplarzy i był w 2008 drugą najlepiej sprzedającą się płytą na świecie.

Poprzedni koncert AC/DC w Polsce odbył się w 1991 roku w Chorzowie. Koncert, który odbędzie się w maju spełni zatem marzenia wielu polskich fanów, którzy na ponowny występ grupy w naszym kraju musieli czekać blisko 20 lat.

Ostatnie pozycje w dyskografii zespołu to: nowy studyjny album ‘Black Ice’ (premiera 10/2008 – status Platynowej Płyty) oraz kolekcja unikalnych i koncertowych nagrań z przeciągu całej kariery zespołu – „Backtracks” (premiera 11/2009).

Koncert AC/DC odbędzie się już 27 maja 2010 na Lotnisku Bemowo w Warszawie!

Bilety na koncert AC DC w cenach 170 zł oraz 310 zł dostępne będą na stronie internetowej LiveNation już od 11 stycznia 2010 roku od godz. 10.00.

Źródło: Sony Music

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !