Felietony i Porady

Kings of Leon nagrywają nową płytę!

Dodano 15 sierpnia 2010 02:08, przez Redakcja
Kings of Leon nagrywają nową płytę!

Z nieskrywaną satysfakcją, Sony Music pragnie podzielić się tą niesamowitą wiadomością. Należący obecnie już do panteonu rockowych sław, amerykański kwartet Kings Of Leon wydaje piąty w swojej dyskografi album. Nagrywany w nowojorskim studiu Avatar i wyprodukowany przez współpracujących wczesniej z KOL producentów – Angelo Petraglia i Jacquire King, krążek ''Come Around Sundown'' trafi na sklepowe półki już 18 października!

''Come Around Soundown'' zapowiadany jest na godnego następcę albumu ''Only By the Night'', który rozszedł się w nakładzie ponad 6.000.000 egzemplarzy i zdobył aż 4 statuetki Grammy.

Kings Of Leon słyną ze swojego twórczego pracoholizmu. Materiał na ''Come Around Sundown'' powstawał podczas zeszłorocznej trasy koncerowej promującej poprzedni, wspomniany już album ''Only By the Nigh'', a panowie Followill weszli do studia zaraz po zagraniu ostatniego koncertu pod koniec października 2009 r.

Obecnie zespół koncertuje w USA, gdzie wśród swoich sztandarowych hitów jak ''Sex on Fire'', ''Use Somebody'', czy ''On Call'' prezentuje piosenki, z którymi szersza publiczność będzie mięć okazje zapoznać się już 18 października.

Zespół  Kings of Leon to rodzinny, pochodzący z Nashville kwartet (trzech braci i kuzyn): Caleb, Nathan, Jared i Matthew.

Polscy fani mieli okazję usłyszeć zespół w 2009 roku podczas Open’er Festival.
Poprzedni album zespołu ''Only By The Night'' uzyskał w naszym kraju status złotej płyty!

Więcej szczegółów wkrótce!

Premiera: 18 października 2010

Źródło: Sony Music

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !