Felietony i Porady

June w Hard Rock Cafe

Dodano 16 października 2009 08:10, przez Redakcja
June w Hard Rock Cafe

Zespół June powstał na początku 2008 roku w wyniku spotkania trzech nietuzinkowych indywidualistów polskiej sceny muzycznej: Jana Smoczyńskiego, Roberta Cichego i Krzysztofa Pacana. Cała trójka do tej pory dała się poznać jako rewelacyjni muzycy współpracujący z polskich gwiazdami takimi jak: Smolik, Anna Maria Jopek, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Anna Dąbrowska.

Wynikiem tych samych inspiracji muzycznych, podobnej wrażliwości i potrzeby wyrazu, jest album ”Thatt's what I like” którego premiera odbyła się 12 września 2008 r. Kayah nie tylko zaufała muzykom zespołu June i zdecydowała się na wydanie albumu we własnej wytwórni, ale także gościnnie zaśpiewała w piosence “Be yourself”. Drugą gwiazdą, która pojawia się na płycie June w utworze “No F No L” jest Paulina Przybysz (Pinnawela).

June to nowe spojrzenie na stary dobry SOUL. W ich piosenkach słychać inspiracje największymi gwiazdami czarnej muzyki: N.E.R.D, Outkast, Jill Scott, Lauryn Hill czy Erykah Badu. O jakości projektu niech świadczy również zainteresowanie takich opiniotwórczych mediów jak: Przekrój, Radio PIN, miesięcznik ELLE, portal Wirtualna Polska, którzy obieli patronat nad płytą. Na płycie “That's what I like” usłyszymy to co zespołowi najbliższe, to co fascynuje I pociąga w muzyce, melodie, pulsujący rytm, brzmienie. Wszystko podane ze smakiem i fantazją niespotykaną na polskim rynku.

Zapraszamy we wtorek 20.10 na koncert zespołu JUNE!
Wstęp wolny!

Miejsce: Hard Rock Cafe, Złote Tarasy (wejście od Emilii Plater), Warszawa
Start: 19.30

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !