Felietony i Porady

Dash Berlin – The New Daylight

Dodano 21 października 2009 10:10, przez Redakcja
Dash Berlin – The New Daylight

Grupę Dash Berlin tworzy trzech holenderskich DJ'ów i producentów w osobach Eelke Kalberga, Sebastiaana Molijna i Jeffrey'a Sutoriusa, którzy pod koniec lat 90'tych powołali do życia słynny projekt Alice Deejay. Utwory takie jak "Better Of Alone", "Back In My Life" czy "Will I Ever" były wielkimi hitami na całym świecie, podbijając niemal wszystkie listy przebojów. Po dzień dzisiejszy muzyka Alice Deejay ma swoich wiernych fanów, jednak w 2002 roku zdecydowano się zakończyć prace przy tym projekcie.

Po nawiązaniu współpracy z Armada Music, Eelke, Sebastiaan i Jeffrey postanowili ponownie połączyć siły powołując do życia Dash Berlin, oraz swój własny label Aropa Records. Ich klimatyczne, niepowtarzalne brzmienie zostało ponownie docenione przez słuchaczy. Single "Till The Sky Falls Down" oraz "Man On The Run" zyskały olbrzymi komercyjny sukces, stając się hymnami wielu klubów rozsianych po całym świecie.

Album "The New Daylight" to dzieło, które jest owocem połączenia wielkiego talentu, pasji i miłości do muzyki. Każda z 12 klubowych kompozycji jest częścią unikalnej kolekcji dźwięków, będącej swoistym soundtrackiem z życia artystów. Do współpracy przy albumie Dash Berlin zaprosili wielu znakomitych, międzynarodowych wokalistów wśród których m.in. Jaren, Emma Hewitt, Sarah Howells czy Susana. Genialny album, który ma szansę stać się jednym z najważniejszych w historii muzyki klubowej.

Premiera: 19 października 2009Źródło: Sony Music

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !